Bezpieczna Arena

Bezpieczeństwo i zdrowie naszych gości, pracowników i organizatorów wydarzeń są dla nas priorytetem.

Udogodnienia związane z bezpieczeństwem

 

  • Płatności realizowane są w systemie bezgotówkowym
  • Obiekt posiada najnowocześniejszy system wentylacji spośród wszystkich obiektów w Polsce – jest on bardzo wydajny, bo pozwala na wymianę powietrza w TAURON Arenie Kraków w zaledwie jedną minutę

 

Ochrona i monitoring obiektu

TAURON Arena Kraków objęta jest 24-godzinnym monitoringiem. Za ochronę obiektu odpowiada firma AO Hektor.

Jeżeli potrzebujesz szybko skontaktować się z pracownikiem ochrony, znajdziesz go zawsze w punkcie informacyjnym przy wejściu głównym (nr 1) do obiektu, znajdującym się od strony ul. Lema, jak również możesz się z nim połączyć pod numerem 12 349 11 02.

Bezpieczeństwo podczas imprez

W trakcie imprez odbywających się w TAURON Arenie Kraków za bezpieczeństwo ich uczestników odpowiadają organizatorzy.

Organizatorzy mogą korzystać z dodatkowych zabezpieczeń m.in. kołowrotów przy wejściach, systemu do rozpoznawania twarzy uczestników imprez oraz bramek do wykrywania metali.

Arena dla niepełnosprawnych

Obiekt jest w pełni dostępny dla osób niepełnosprawnych z różnymi ograniczeniami; w szczególności z dysfunkcją ruchu, wzroku i słuchu. Udogodnienia w tym zakresie  dotyczą zarówno samego obiektu, jak i przestrzeni wokół kompleksu TAURON Areny Kraków.

Zastosowane rozwiązania techniczne w na terenie hali zawierają elementy, które ułatwiają funkcjonowanie i poruszanie się wszystkim osobom, także tym poruszającym się na wózkach inwalidzkich.

Więcej informacji na temat udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami znajdziesz w zakładce:

Kraków Network

Arena Kraków S.A. jest sygnatariuszem Protokołu Kraków Network. Jest to zbiór dobrych praktyk i rekomendacji do stosowania w nowej, post-pandemicznej rzeczywistości, określający listę kluczowych strategii, które umożliwią dalszy rozwój przemysłu spotkań i wydarzeń. Protokół można pobrać pod tym adresem: LINK.

Arena Kraków S.A. członkiem projektu Kraków Network. Celem tej inicjatywy jest tworzenie silnej grupy biznesowej z różnych sektorów branży MICE, której działania wpływają na zwiększenie liczby wydarzeń biznesowych realizowanych w stolicy Małopolski. Grupa zrzesza ponad 500 aktywnych członków. Organizatorem projektu jest Krakowskie Biuro Festiwalowe – operator Centrum Kongresowego ICE Kraków.

Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością

 

Arena Kraków S.A. otrzymała certyfikat Systemu Zarządzania Jakością potwierdzający spełnienie wymagań normy PN-EN ISO 9001:2015 w zakresie udostępnienia hali widowiskowo – sportowej TAURON Arena Kraków na potrzeby wydarzenia.