Gastronomia

Poznaj ofertę gastronomiczną w TAURON Arenie Kraków!

Oferta gastronomiczna

Wyłącznym catererem TAURON Areny Kraków jest Arena Catering. W ramach działalności w TAURON Arenie Kraków firma zaopatrza strefę VIP z dwiema odrębnymi restauracjami, z całkowicie wyposażonym zapleczem kulinarnym oraz strefę Exclusive VIP, 30-ści Skybox Vip, strefę backstage artystów światowego formatu, kawiarnię zewnętrzną i ponad 17 kiosków sprzedażowych na terenie całego obiektu. Firma realizuje cateringi od kameralnych przyjęć na kilkanaście osób do wielkich eventów, w których uczestniczy nawet kilkadziesiąt tysięcy osób. Kuchnia Areny Catering to niekończąca się podróż po kulinarnych smakach świata, na którą zaprasza zespół wykwalifikowanych i doświadczonych kucharzy.

W TAURON Arenie Kraków, na poziomie B, znajdują się dwie restauracje – funkcjonująca podczas większości eventów Restauracja Północna (najłatwiej dostać się do niej windami 4 i 7 z poziomu A):

oraz Restauracja Południowa, która uruchamiana jest podczas niektórych imprez:

Sport Bar znajduje się na poziomie C, otwierany jest podczas imprez sportowych.

W TAURON Arenie Kraków znajduje się ponad 17 kiosków sprzedażowych, jak również podczas niektórych eventów rozstawiane są specjalne punkty gastronomiczne.

Wejście do kawiarni Małej Hali TAURON Areny Kraków znajduje się na poziomie 1 obiektu – należy wejść schodami na wysokość wejść do Areny Głównej i kierować się w kierunku Małej Hali. Zaraz obok kawiarni znajdują się również trybuny Małej Hali.

Foodtruck z burgerami i frytkami, a może riksza ze świeżą kawą? Znajdziesz je na największych eventach w TAURON Arenie Kraków!