Znamy nazwy kolejnych zespołów, które pojawią się na tegorocznej edycji MYSTIC FESTIVAL. Na scenie, obok SLIPKNOT, SABATON, WITHIN TEMPTATION, SOULFLY, KING DIAMOND, EMPEROR, AMON AMARTH, POWERWOLF, IN FLAMES, TRIVIUM, TESTAMENT, CARCASS, POSSESSED, ELUVEITIE, IMMOLATION, MUNICIPAL WASTE, HATEBREED, CROWBAR i POWER TRIP zobaczymy zespoły VLTIMAS, BATUSHKA, JINJER i ENTROPIA.

Festiwal odbędzie się w dniach 25-26 czerwca w TAURON Arenie Kraków oraz w otaczającym halę Parku Lotników Polskich, gdzie znajdzie się druga i trzecia scena oraz miasteczko festiwalowe. W ciągu dwóch dni, na trzech scenach, pojawi się 28 artystów! Informacje o kolejnych artystach i niespodziankach podamy wkrótce!

Na plakatach Mystic Festival 2019 pojawiło się Obituary, które organizatorzy mieli ogłosić 22 stycznia. Niestety dzisiaj zespół odwołał wszystkie europejskie festiwale letnie w 2019 roku, organizatorzy proszą zatem o nie sugerowanie się informacją na plakacie. W zamian za Obituary zaprosili VLTIMAS.

***

Bilety na Mystic Festival są dostępne na www.mysticfestival.pl (kolekcjonerskie) oraz www.eventim.pl

Ceny biletów jednodniowych:

Płyta – 309 zł

Siedzące poziom A – 349 zł

Siedzące poziom C – 269 zł

Ceny karnetów 2-dniowych:

Płyta – 489 zł

Sektory A – 539 zł

Sektory C – 439 zł

Ceny karnetów VIP – 999 zł.

Bilety kolekcjonerskie na płytę (karnety oraz jednodniowe) oraz karnety VIP dostępne są wyłącznie na tickets.mysticfestival.pl.

Numerowane bilety na trybuny siedzące (karnety oraz jednodniowe) dostępne są wyłącznie na eventim.pl.

Płyta nie będzie podzielona na strefę Golden Circle czy Early Birds.

www.facebook.com/MysticFestival2019/

www.instagram.com/festivalmystic/

www.mysticfestival.pl