Kraków Street Park będzie działał do 22 lutego 2019 r.

Jeździsz na rolkach, deskorolce lub rowerze BMX? A może wolisz longboard lub hulajnogę? Jeśli tak, mamy dla Ciebie propozycję! Zapraszamy do odwiedzenia mobilnego skateparku oraz najdłuższej krytej pętli rolkowej w Polsce, które powstały na parkingu podziemnym TAURON Areny Kraków!

fot. RedRockS

Kraków Street Park znajduje się  na parkingu podziemnym TAURON Areny Kraków (na poziomie 0). Będzie działał do 22 lutego 2019 roku. Wejście na parking znajduje się po północnej stronie areny – przy drodze dojazdowej do Małej Hali.

Z obiektu można korzystać w dni powszednie w godz. 16:00-22:00.

UWAGA! Kraków Street Park będzie nieczynny w dniach, w których odbywają się imprezy na Arenie Głównej. W lutym będą to dni: 15, 16, 17.

Cztery strefy

Przestrzeń Street Parku jest podzielona na kilka poszczególnych stref: najdłuższą w Polsce kryta pętlę rolkową (długość to: 273 m); strefę dla początkujących; strefę przystosowaną do freestyle slalomu oraz mobilny skatepark.

Warunkiem korzystania z oferty, która jest skierowana dla osób w każdym wieku, jest zakupienie biletu oraz podpisanie oświadczenia dotyczącego zapoznania się z regulaminem Street Parku, który jest dostępny na stronie www.facebook.com/krakowstreetpark, TUTAJ oraz na miejscu w TAURON Arenie Kraków.

Osoby niepełnoletnie mogą korzystać z obiektu pod nadzorem opiekunów prawnych lub samodzielnie, pod warunkiem dostarczenia pisemnej zgody swoich opiekunów prawnych. Wzór zgody jest załączony do regulaminu. Osoby niepełnoletnie mają obowiązek używania kasków oraz ochraniaczy, chyba że ich opiekunowie prawni wyrażą odpowiednią zgodę.

Ceny biletów od poniedziałku do piątku: 12 zł – bilet normalny; 9 zł – bilet ulgowy (dla osób w wieku od 5 do 18 lat); 6 zł – bilet dla opiekuna (osoba nie jeżdżąca). Dzieci do lat 5 oraz osoby 65+ wstęp wolny.

Bezpłatne warsztaty

Organizowane są także bezpłatne warsztaty z nauki jazdy na deskorolce, rolkach, bmx i hulajnodze. Obowiązują na nie wcześniejsze zapisy.

Deskorolka: Łukasz Gawąd, +48 698 991 120, bearskateboardingschool@gmail.com.

Hulajnoga: Raymond Dudek, +48 570 662 816, raymond.9000@yahoo.com.

BMX: Michał Basta, +48 694 954 284, michalbastabmx@gmail.com.

Rolki: Kamil Nowaczek, +48 739 000 390, narolki.krakow@gmail.com.

Jednorazowo w zajęciach może brać udział max. 15 osób. Aby wziąć udział w zajęciach należy posiadać swój sprzęt i ochraniacze.

Warto wiedzieć

Za realizację projektu odpowiada Łukasz Gawąd.

Partnerami projektu są: Miasto Kraków – Wydział Sportu, Agencja Rozwoju Miasta S.A. w Krakowie zarządzająca TAURON Areną Kraków oraz  BEAR HDWR COM.

Sponsorem skateparku jest Techramps

Patroni medialni: www.krakow.pl, dwutygodnik miejski Kraków.pl i Telewizja Kraków.pl.

***

KRAKÓW STREET PARK W TAURON ARENIE KRAKÓW – CO WARTO WIEDZIEĆ?

MIEJSCE

Parking podziemny TAURON Areny Kraków (poziom 0), ul. Stanisława Lema 7. Wejście na parking znajduje się po północnej stronie areny – przy drodze dojazdowej do Małej Hali.

BILETY

Poniedziałek – piątek:

12 zł – bilet normalny;

9 zł – bilet ulgowy (dla osób w wieku od 5 do 18 lat);

6 zł – bilet dla opiekuna (osoba nie jeżdżąca),

Dzieci do lat 5 oraz osoby 65+ wstęp wolny.

Bilety do nabycia bezpośrednio przy wejściu do Street Parku przy drodze dojazdowej do Małej Hali. Istnieje możliwość płatności bezgotówkowej za pomocą karty płatniczej.

Uczestnicy korzystają z własnego sprzętu.

HARMONOGRAM

12-14 lutego – godz. 16:00-22:00

15-17 lutego – nieczynne

18-22 lutego – godz. 16:00-22:00

INFRASTRUKTURA

Infrastrukturę skateparku zapewnia firma Techramps – renomowany wykonawca elementów skateparków. Wszystkie elementy infrastruktury to elementy atestowane.

Przeszkody są użyteczne zarówno dla rolkarzy, deskorolkowców, osób jeżdżących na hulajnogach i BMX (z plastikowymi nakładkami na pegi).

REGULAMIN

Warunkiem korzystania z oferty, która jest skierowana dla osób w każdym wieku, będzie podpisanie oświadczenia dotyczącego zapoznania się z regulaminem Street Parku, który będzie dostępny na stronie www.facebook.com/krakowstreetpark oraz na miejscu w TAURON Arenie Kraków.

Regulamin  Kraków Street Park jest także dostępny TUTAJ.

Zgoda opiekuna prawnego jest dostępny TUTAJ.

Oświadczenie użytkownika pełnoletniego jest dostępne TUTAJ.

Oświadczenie opiekuna prawnego jest dostępne TUTAJ.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych jest dostępna TUTAJ.

Regulamin TAURON Areny Kraków jest dostępny TUTAJ.

TOALETY

Toalety znajdują się przy wejściu do Małej Hali TAURON Areny Kraków.

PARKING

Osoby, które przyjadą samochodem będą go mogły zostawić na parkingu zewnętrznym (górna płyta).