Zwiedzanie TAURON Areny Kraków

 

 

Spółka zarządzająca TAURON Areną Kraków przygotowała specjalną ofertę dla osób, które chciałyby zwiedzić obiekt. 

Goście, którzy odwiedzą obiekt zobaczą miejsca na co dzień niedostępne uczestnikom imprez (m.in. pomieszczenia techniczne i szatnie zawodników), staną na każdym z poziomów hali, odwiedzą jedną z lóż VIP, dowiedzą się kto do tej pory odwiedził TAURON Arenę Kraków, poznają historię budowy oraz możliwości techniczne największej hali widowiskowo-sportowej w Polsce i jednej z największych i najnowocześniejszych w Europie.

TAURON Arenę Kraków można zwiedzać z przewodnikiem w terminach, które są ogłaszane na stronie https://sklep.arenakrakow.pl/?target=bilety-na-zwiedzanie

Przed rezerwacją prosimy o zapoznanie się z regulaminem zwiedzania, który jest dostępny TUTAJ.

Istnieje także możliwość zwiedzania TAURON Areny Kraków przez grupy zorganizowane po ich wcześniejszym  ustaleniu e-mailowo: zwiedzanie@tauronarenakrakow.pl

Bilety są do nabycia na stronie https://sklep.arenakrakow.pl/?target=bilety-na-zwiedzanie lub przed zwiedzaniem w recepcji Małej Hali TAURON Areny Kraków.

Zorganizowane grupy mogą dodatkowo zamówić posiłek w restauracji VIP TAURON Areny Kraków (po wcześniejszym zgłoszeniu).

Dodatkowe informacje dotyczące zwiedzania oraz informacje na temat wydarzeń planowanych w TAURON Arenie Kraków są dostępne na stronie: www.tauronarenakrakow.pl.

Oświadczenie

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. Dz.U.2014.1182 z późn.zm.) informujemy, iż:

administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Arena Kraków S.A. z siedzibą w Krakowie (31-571) ul. Stanisława Lema 7, zwana dalej Spółką,
Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą do celów organizacji zwiedzania TAURON Areny Kraków,
posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania,
podanie Spółce danych osobowych jest dobrowolne.
Wraz z podaniem danych osobowych wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie danych osobowych poprzez złożenie oświadczenia następującej treści:

„Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 tj. ze zm.) oraz aktach wykonawczych wydanych na jej podstawie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Arenę Kraków S.A. z siedzibą w Krakowie (31-571) ul. Stanisława Lema 7 w zakresie koniecznym celów organizacji zwiedzania TAURON Areny Kraków. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do celów organizacji zwiedzania TAURON Arena Kraków; przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania.”

Najczęściej zadawane pytania

Tak, ceny biletów przedstawiają się następująco:
– osoby dorosłe: 18 zł,
– dzieci i seniorzy: 12 zł,
– bilet grupowy: 12 zł/osoba (grupa musi liczyć powyżej 10 osób),
– dzieci do 5 roku życia: wstęp bezpłatny.

Bilety są do nabycia w sklepie online (KLIK) lub na miejscu (przed zwiedzaniem).

Poniższa mapa przedstawia dojście do punktu zbiórki:

Nie.
Dzieci do lat 16 będą mogły wziąć udział w zwiedzaniu jedynie pod opieką osoby dorosłej.

Arenę można zwiedzać indywidualnie w terminach, które są na bieżąco aktualizowane na stronie sklepu online (KLIK).

Istnieje także możliwość zwiedzania TAURON Areny Kraków przez grupy zorganizowane, w innych terminach – po ich wcześniejszym  ustaleniu e-mailowo: zwiedzanie@tauronarenakrakow.pl

Zorganizowane grupy mogą dodatkowo zamówić posiłek w restauracji VIP TAURON Areny Kraków (po wcześniejszym zgłoszeniu).

Aby móc zwiedzić TAURON Arenę Kraków wcześniej trzeba zarezerwować miejsce. Można to zrobić:

Tak.
Liczba miejsc dla zwiedzających jest ograniczona (decyduje kolejność zgłoszeń).

Wykwalifikowani pracownicy TAURON Areny Kraków, którzy odkryją przed Tobą tajemnice obiektu!

Tak.
Oprowadzanie może się odbyć w języku angielskim.

Istnieje także możliwość zwiedzania TAURON Areny Kraków przez grupy zorganizowane, w innych terminach – po ich wcześniejszym  ustaleniu telefonicznie: 12 349 11 02 (w godz. 8:00-16:00; pon.-pt.), e-mailowo: zwiedzanie@tauronarenakrakow.pl

Zorganizowane grupy mogą dodatkowo zamówić posiłek w restauracji VIP TAURON Areny Kraków (po wcześniejszym zgłoszeniu).

Tak.
Taką możliwość przewidujemy jeśli na zwiedzanie zapiszą się mniej niż 3 osoby oraz gdy w kalendarzu imprez pojawi się nowe wydarzenie i obiekt zostanie wynajęty ich organizatorom. Osoby, które w tych dniach będą miały rezerwację, zostaną poinformowane o zmianie. Osoby, które zakupiły bilet, otrzymają zwrot środków.

Tak.
Osoby, które przyjadą samochodem na zwiedzanie, będą mogły zaparkować odpłatnie na górnym parkingu zewnętrznym (opłata jednorazowa 10 PLN).

Nie, podczas zwiedzania nie udostępniamy szatni.

Tak.
Obiekt jest w pełni dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Takiej osobie udostępniamy też bezpłatnie wjazd na parking zewnętrzny pod wejściem nr 1 do Areny Głównej TAURON Areny Kraków.

Nadchodzące wydarzenia