ATMASFERA – PIOTR RUBIK

25 maja 2017

KONCERT „MOJA HISTORIA”

26 maja 2017 r., godz. 20:00 

Prosimy o przybycie do TAURON Areny Kraków odpowiednio wcześniej

Otwarcie kawiarni i ogródka przy Małej Hali: godz. 16:00

Otwarcie parkingów: godz. 18:00

Otwarcie bram: godz. 19:00

Zakończenie imprezy: godz. 22:30

„Atmasfera – Piotr Rubik” to wyjątkowa trasa koncertowa, podczas której zabrzmią największe przeboje Piotra Rubika w wykonaniu znakomitych solistów i zespołu muzycznego. Wydarzenie w TAURON Arenie Kraków rozpocznie się 26 maja (piątek) o godz. 20:00. Organizatorem wydarzenia jest ATMA.

Podczas koncertu „Moja historia” obok Piotra Rubika i zespołu muzycznego na scenie wystąpią: Agnieszka Przekupień, Marta Moszczyńska, Marcin Januszkiewicz i Michał Gasz. Artyści pod batutą kompozytora przedstawią zupełnie nowe, czasem nieoczekiwane, interpretacje najpiękniejszych i najbardziej lubianych przez publiczność utworów.

Piotr Rubik opowie też ciekawe historie związane z poszczególnymi utworami i z pewnością zachęci publiczność do wspólnego śpiewania!

Warto wiedzieć

Z koncertem „Moja historia” Piotr Rubik odbył w 2016 roku tournee po USA i Kanadzie. Program ten został entuzjastycznie przyjęty przez publiczność. W ramach trasy „Atmasfera – Piotr Rubik” artysta odwiedzi największe miasta w Polsce, w tym oczywiście Kraków.

Koncert zostanie poprzedzony kampanią informacyjną pn. „Numery Twoich Przyjaciół 998 –112”.

Uwaga! Ze względu na dużą liczbę osób biorących udział w koncercie prosimy o przybycie do TAURON Areny Kraków odpowiednio wcześniej. W ten sposób unikną Państwo zbyt długiego oczekiwania w kolejce i związanych z tym opóźnień. Bramy otwieramy o godz. 19:00, parkingi o godz. 18:00. Wcześniej (od godz. 16:00) zapraszamy także do skorzystania z oferty kawiarni i ogródka przy Małej Hali TAURON Areny Kraków.

Organizatorem wydarzenia jest ATMA – www.atma.com.pl.

Regulamin wydarzenia jest dostępny TUTAJ

Bilety są do nabycia na www.atma.com.pl, eventim.pl, abilet.pl, ticketpro.pl, ebilet oraz w sieci Empik.

W dniu wydarzenia kasa nr 1 (organizatora) będzie czynna od godz. 12:00, kasa nr 6 (VIP TAURON Areny Kraków) od godz. 18:00.

Dodatkowe informacje na temat koncertu są dostępne na stronach: www.facebook.com/atmacompl/,

www.youtube.com/channel/UCGx_47HUDoPZfTjP8q_9GUw,

www.facebook.com/PiotrRubikMusic.

Parking i szatnia

W TAURON Arenie Kraków dostępny jest parking w cenie 30 zł (samochody osobowe), 100 zł (autokary). Informacje o parkingu w dniu wydarzenia są dostępne TUTAJ. Parking zostanie otwarty o godz. 18:00, o tej samej godzinie zakończy się sprzedaż biletów online. Regulamin parkingów jest dostępny TUTAJ.

W TAURON Arenie Kraków w dniu wydarzenia czynna będzie szatnia (płatna 3 zł; przechowanie bagażu 10 zł), zasady korzystania z szatni są dostępne TUTAJ.

Catering podczas wydarzenia 

Kawiarnia i ogródek przy Małej Hali

26 maja (piątek), od godz. 16:00, zapraszamy do kawiarni i ogródka przy Małej Hali TAURON Areny Kraków (będą czynne do godziny po zakończeniu wydarzenia). Kawiarnia znajduje się w górnej części Małej Hali, a ogródek tuż obok – między wejściem nr 2 do TAURON Areny Kraków a Małą Halą. W ofercie kawiarni znajdują się m.in. aromatyczne kawy i herbaty oraz szeroki wachlarz deserów.

Restauracja dla gości koncertu

26 maja wszyscy uczestnicy koncertu będą także mogli skorzystać z oferty restauracji zlokalizowanej na poziomie B (między sektorami B2 i B3). Osoby posiadające bilety na sektory na poziomie A i C aby dojść do restauracji, będą mogły skorzystać z klatek schodowych nr 4 i 7.

Cały czas czynne będą także punkty gastronomicznych zlokalizowanych na poziomie A i C.

Ofertę gastronomiczną w TAURON Arenie Kraków przygotowuje firma Arena Catering (www.arenacatering.pl; www.facebook.com/arenacateringmeta).

Dojazd do TAURON Areny Kraków

Wszystkim uczestnikom wydarzenia przypominamy, że nasz obiekt jest bardzo dobrze skomunikowany z resztą miasta. Blisko TAURON Areny Kraków znajdują się zarówno przystanki tramwajowe jak i autobusowe.

Informacje o rozkładach jazdy komunikacji miejskiej są dostępne na stronie: www.rozklady.mpk.krakow.pl. Informacje o możliwych utrudnieniach w ruchu są dostępne na stronie www.zikit.krakow.pl i www.kmkrakow.pl.

W sąsiedztwie TAURON Areny Kraków znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe:

„TAURON Arena Kraków/ al. Pokoju NŻ”;

„TAURON Arena Kraków Wieczysta” (od strony ul. Mogilskiej/al. Jana Pawła II);

„TAURON Arena Kraków NŻ”.