BEATA I BAJM – BINGO TOUR

21 listopada 2016

25 listopada 2016 r., godz. 18:15

Otwarcie bram: godz. 17:00

Beata Kozidrak to niekwestionowana królowa polskiej sceny muzycznej, której koncerty wprawiają o szybszy rytm bicia tysiące serc! 25 listopada 2016 r. zapraszamy do TAURON Areny Kraków na spektakularne show koncertowe, oparte na wyjątkowej nici porozumienia z publicznością, które Beata Kozidrak & Bajm, solidnie budowali przez lata. 

Nieprzejednana siła muzyki legendarnego zespołu. Beata & Bajm, jakich nie znacie… Zupełnie nowe, premierowe piosenki Beaty Kozidrak i przeboje z jej wcześniejszych albumów oraz legendarne hity Bajmu gwarantują niezapomniane emocje! Ta trasa, to połączenie scenicznego „ja” Beaty Kozidrak i pop-rockowego brzmienia Bajmu w otoczeniu produkcji koncertowej z użyciem najnowocześniejszej techniki. To trzeba zobaczyć!

Harmonogram imprezy

godz. 17:00 – otwarcie bram TAURON Areny Kraków;

godz. 18:00 – seminarium z zakresu ochrony przeciwpożarowej „Nie dla czadu – Zgaś ryzyko”;

godz. 18:15 – koncert Beaty z zespołem Bajm;

godz. 20:30 – zakończenie imprezy.

Warto wiedzieć

Producentem trasy jest: Wagart Warszawa Sp. z o.o., współorganizatorem Music Company.

Dodatkowe informacje są dostępne na stronie: www.musiccompany.pl.

Bilety do nabycia w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn oraz w bileteriach internetowych.

W dniu wydarzenia (25 listopada) Kasa nr 1 (Organizatora) będzie czynna od godz. 16:00; Kasa nr 6 (VIP TAURON Areny Kraków) będzie czynna od godz. 17:00.

Regulamin imprezy jest dostępny TUTAJ

Parking i szatnie

W TAURON Arenie Kraków dostępny jest parking w cenie 30 zł (samochody osobowe), 100 zł (autokary). Dodatkowe informacje o parkingu w dniu wydarzenia są dostępne TUTAJ. 25 listopada parking będzie czynny od godz. 15:00.

W TAURON Arenie Kraków w dniu wydarzenia czynne będą szatnie (płatne 3 zł; przechowanie bagażu 10 zł).

Dojazd do TAURON Areny Kraków

Wszystkim uczestnikom wydarzeń przypominamy, że TAURON Arena Kraków jest bardzo dobrze skomunikowany z resztą miasta. Blisko hali znajdują się zarówno przystanki tramwajowe jak i autobusowe.

Informacje o rozkładach jazdy komunikacji miejskiej są dostępne na stronie: www.rozklady.mpk.krakow.pl. Informacje o możliwych utrudnieniach w ruchu są dostępne na stronie www.zikit.krakow.pl i www.kmkrakow.pl.

W sąsiedztwie TAURON Areny Kraków znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe: „TAURON Arena Kraków/ al. Pokoju NŻ”;

„TAURON Arena Kraków Wieczysta” (od strony ul. Mogilskiej/al. Jana Pawła II);

„TAURON Arena Kraków NŻ”.