BEHEMOTH

12 kwietnia 2019

6 października 2019 r.

W roli gości specjalnych: Zeal & Ardor, Whoredom Rife oraz In Twilight’s Embrace

Jesienią 2019 roku, formacja Behemoth wystąpi w aż sześciu miastach, w tym w Krakowie, dla swoich najbardziej oddanych – polskich fanów. Zespół, którego twórczość doceniana jest na największych scenach świata, wróci do kraju, by promować swój najnowszy album – „I Loved You at Your Darkest”, który wydany został 5 października 2018, nakładem Nuclear Blast Records.

W rolach gości specjalnych zespołu, do trasy dołączą szwajcarzy z Zeal & Ardor, norweska kapela Whoredom Rife oraz polskie – In Twilight’s Embrace.

Nergal o koncertach: „Obok koncertu ze Slayer będą to nasze JEDYNE koncerty w Polsce w 2019! Szykujemy absolutnie wyszukaną i spektakularną produkcję i mimo, że będzie to trasa promująca ostatni album I LOVED YOU AT YOUR DARKEST możecie spodziewać się wielu niespodzianek! Towarzystwo mamy zacne, polski IN TWILIGHT’S EMBRACE, prosto z Norwegii WHOREDOME RIFE i zjawiskowy ZEAL & ARDOR! 6 dużych koncertów w Polsce i 3 u naszych sąsiadów! Zapraszamy do wspólnej celebracji!”

Warto wiedzieć

Koncert zespołu Behemoth w ramach trasy Ecclesia Diabolica Baltica odbędzie się w TAURON Arenie Kraków 6 października 2019 r.

Zespół zagra też we Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach, Warszawie i Gdańsku.

Przedsprzedaż biletów rusza 16.04.2019, o godz.: 10:00 na: http://sklep.knockoutprod.net

Organizatorami wydarzenia są: Knock Out Productions, Mega Club Events oraz Klub B90.