HEY – FAYRANT TOUR

25 listopada 2017

6 grudnia (środa)

godz. 17:00 – otwarcie bram

godz. 19:00 – początek koncertu

godz. 21:30 – planowana godzina zakończenia koncertu

Zespół Hey świętuje swoje 25-lecie, z tej okazji wyrusza w urodzinową trasę koncertową – 6 grudnia 2017 r. o godz. 19:00 wystąpią w TAURON Arenie Kraków. Gościem trasy będzie Piotr Banach, a jako goście koncertu w Krakowie wystąpią Natalia i Paulina Przybysz, oraz O.S.T.R.

„Dwadzieścia pięć lat minęło jak jeden dzień… Bardzo pracowity dzień. Nie było czasu na drugie śniadanie, nie dało się położyć na poobiednią drzemkę. Przez te 25 lat wydaliśmy 18 płyt, zagraliśmy niezliczoną liczbę koncertów praktycznie w każdym zakątku Polski. Odwiedziliśmy trzy kontynenty, choć jeden niekoniecznie muzycznie. Liczby piosenek nawet nie zliczymy, gdyż kończą się nam palce w zespole” – piszą członkowie zespołu.

„Chcielibyśmy to wszystko jakoś podsumować, spiąć w klamrę, zebrać w dwa tomy. To przecież dzięki Wam mieliśmy siłę i ochotę na stworzenie tego wszystkiego, co udało nam się nagrać i zaśpiewać. Jak świętować, to tylko z Wami” – dodają.

FAYRANT to siedem koncertów w największych halach koncertowych w kraju. Koncertów wyjątkowych, wspominkowych, przekrojowych, a przede wszystkim emocjonalnych. Będą goście, będą hity, będą rzeczy zapomniane, a specjalnie na tę imprezę wyciągnięte z dna szuflady. Będą również niespodzianki i cała masa dobrej zabawy, czyli wszystko to, czego nie może zabraknąć na dobrej imprezie urodzinowej.

Warto wiedzieć

Koncert zespołu Hey w ramach FAYRANT TOUR odbędzie się w TAURON Arenie Kraków 6 grudnia 2017 r. o godz. 19:00. Bramy zostaną otwarte o godz. 17:00. Planowana godzina zakończenia wydarzenia: 21:30.

Wejścia do obiektu: Wejścia nr 1, 2 i 3.

Regulamin wydarzenia jest dostępny TUTAJ.

Informacje o biletach

W dniu wydarzenia kasa nr 1 (organizatora) będzie czynna od godz. 15:00.

Kasa nr 6 (VIP TAURON Areny Kraków) będzie czynna od godz. 17:00. Informacje o Pakietach VIP TAURON Areny Kraków są dostępne TUTAJ.

Uwaga! Organizator ostrzega, że zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (media społecznościowe, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Bilety są dostępne na:

 www.goodtaste.pl, www.bilety24.pl, www.eventim.pl, www.ticketpro.pl, www.biletomat.pl,

www.ebilet.pl, www.biletin.pl, www.kupbilecik.pl, www.biletyna.pl

 oraz w sklepach sieci Empik, Saturn, Media Markt i Media Expert.

Informacje o trasie koncertowej są dostępne na stronie zespołu: http://hey.art.pl/

Wydarzenie na facebooku: www.facebook.com/events/785539561602677/?fref=ts

Catering podczas wydarzenia 

W dniu wydarzenia wszyscy uczestnicy wydarzenia będą mogli skorzystać z oferty restauracji zlokalizowanej na poziomie B (między sektorami B2 i B3). Aby dotrzeć do restauracji można skorzystać z wind nr 4 i 7. Restauracja będzie czynna od otwarcia bram. W obiekcie czynne będą również punkty gastronomiczne, w ofercie których znajdą się przekąski słone i słodkie, fast-food, napoje zimne, kawa i herbata.

Ofertę gastronomiczną w TAURON Arenie Kraków przygotowuje firma Arena Catering.

Parking i szatnie

W TAURON Arenie Kraków dostępny jest parking w cenie 30 zł (samochody osobowe), 100 zł (autokary). Regulamin parkingów jest dostępny TUTAJ. Informacje o parkingu w dniu wydarzenia są dostępne TUTAJ. Parking będzie czynny od godz. 16:00.

W dniach wydarzenia w obiekcie czynne będą szatnie. Szatnia jest płatna 3 zł, przechowanie bagażu 10 zł. Zasady korzystania z szatni są dostępne TUTAJ.

Dojazd do TAURON Areny Kraków

Osobom biorącym udział w wydarzeniu przypominamy, że nasz obiekt jest bardzo dobrze skomunikowany z resztą miasta. Blisko TAURON Areny Kraków znajdują się zarówno przystanki tramwajowe jak i autobusowe.

Informacje o rozkładach jazdy komunikacji miejskiej są dostępne na stronie: www.mpk.krakow.plInformacje o możliwych utrudnieniach w ruchu są dostępne na stronie www.zikit.krakow.pl i www.kmkrakow.pl.

W sąsiedztwie TAURON Areny Kraków znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe:

„TAURON Arena Kraków/ al. Pokoju NŻ”;

„TAURON Arena Kraków Wieczysta” (od strony ul. Mogilskiej/al. Jana Pawła II);

„TAURON Arena Kraków NŻ”.