JEAN-MICHEL JARRE

5 lipca 2017

9 lipca (niedziela)

godz. 18:00* – otwarcie bram

godz. 19:15* – DJ

godz. 20:00* – Jean-Michel Jarre

* podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie

godz. 15:00 – otwarcie kawiarni i ogródka przy Małej Hali

godz. 17:00 – otwarcie parkingu

w niedzielę (9 lipca) w TAURON Arenie Kraków wystąpi legendarny twórca muzyki elektronicznej, Jean-Michel Jarre. Bilety na jego spektakularne i niepowtarzalne show są dostępne na stronie www.LiveNation.pl.

Jean-Michel Jarre znany jest z oszałamiających efektów wizualnych stosowanych przy użyciu najnowocześniejszych technologii, które obejrzały miliony ludzi na całym świecie. Niezwykłe show to świetna okazja, aby po raz kolejny przeżyć wciągającą, muzyczną podróż z Jarrem prezentującym zarówno zupełnie nową muzykę ze swojego dwuczęściowego albumu “Electronica”, jak i klasyczne utwory z krążków takich jak Oxygene czy Equinoxe.

Jean-Michel Jarre jest bezkonkurencyjnie znany ze swojej widowiskowości, jako jeden z pierwszych artystów na świecie, którzy grali muzykę elektroniczną w takiej formie, jaką znamy dziś. Swymi słynnymi, spektakularnymi koncertami, Jarre pobił światowy rekord Guinnessa, w tym jeden za 2,5 milionową widownię, która zgromadziła się przed panoramą La Défense w Paryżu. Następnie pobił swój własny rekord w Moskwie, gdzie zagrał dla ponad 3,5 miliona ludzie z okazji 850 rocznicy powstania miasta.

Warto wiedzieć

Organizatorem wydarzenia jest Live Nation (www.livenation.pl).

Harmonogram koncertu*:

godz. 18:00 – otwarcie bram

godz. 19:15 – DJ

godz. 20:00 – Jean-Michel Jarre

*podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.

Organizator przypomina, że na terenie koncertu obowiązuje zakaz wnoszenia toreb, plecaków, walizek i przedmiotów potencjalnie niebezpiecznych.

Regulamin wydarzenia jest dostępny TUTAJ

Bilety na koncert, który odbędzie się 9 lipca w TAURON Arenie Kraków, są dostępne na www.LiveNation.pl.

W dniu wydarzenia kasa nr 1 (organizatora) będzie czynna od godz. 12:00,  kasa nr 6 (TAURON Areny Kraków) będzie czynna od godz. 18:00.

Catering podczas wydarzenia 

Kawiarnia i ogródek przy Małej Hali

9 lipca (niedziela), od godz. 15:00, zapraszamy do kawiarni i ogródka przy Małej Hali TAURON Areny Kraków (będą czynne do godziny po zakończeniu wydarzenia). Kawiarnia znajduje się w górnej części Małej Hali, a ogródek tuż obok – między wejściem nr 2 do TAURON Areny Kraków a Małą Halą. W ofercie kawiarni znajdują się m.in. aromatyczne kawy i herbaty oraz szeroki wachlarz deserów.

Restauracja dla gości koncertu

9 lipca wszyscy uczestnicy koncertu będą także mogli skorzystać z oferty restauracji zlokalizowanej na poziomie B (między sektorami B2 i B3). Osoby posiadające bilety na sektory na poziomie A  aby dojść do restauracji, będą mogły skorzystać z klatek schodowych nr 4 i 7.

Cały czas czynne będą także punkty gastronomicznych zlokalizowanych na poziomie A .

Ofertę gastronomiczną w TAURON Arenie Kraków przygotowuje firma Arena Catering (www.arenacatering.plwww.facebook.com/arenacateringmeta).

Parking

W TAURON Arenie Kraków dostępny jest parking w cenie 30 zł (samochody osobowe), 100 zł (autokary). Informacje o parkingu w dniu wydarzenia są dostępne TUTAJ, parking zostanie otwarty o godz. 17:00. Regulamin parkingów jest dostępny TUTAJ.

Dojazd do TAURON Areny Kraków

Wszystkim uczestnikom wydarzenia przypominamy, że nasz obiekt jest bardzo dobrze skomunikowany z resztą miasta. Blisko TAURON Areny Kraków znajdują się zarówno przystanki tramwajowe jak i autobusowe.

Informacje o rozkładach jazdy komunikacji miejskiej są dostępne na stronie: www.rozklady.mpk.krakow.plInformacje o możliwych utrudnieniach w ruchu są dostępne na stronie www.zikit.krakow.pl i www.kmkrakow.pl.

W sąsiedztwie TAURON Areny Kraków znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe:

„TAURON Arena Kraków/ al. Pokoju NŻ”;

„TAURON Arena Kraków Wieczysta” (od strony ul. Mogilskiej/al. Jana Pawła II);

„TAURON Arena Kraków NŻ”.