LA LA LAND IN CONCERT

17 listopada 2017

Zobacz „La La Land” na żywo z orkiestrą symfoniczną!

20 listopada 2017 r.

godz. 19:00 – otwarcie bram

godz. 20:00 – rozpoczęcie pokazu i koncertu

godz. 22:00 – zakończenie wydarzenia

Zwycięzca sześciu Oskarów, m.in. za najlepszą ścieżkę dźwiękową i najlepszą piosenkę oraz siedmiu Złotych Globów w tym za najlepszy film. „La La Land” opowiada historię Mii (Emma Stone), młodej aspirującej aktorki i Sebastiana (Ryan Gosling), wybitnego muzyka jazzowego, który zmaga się z codziennością by złączyć koniec z końcem w mieście znanym z miażdżenia nadziei i łamania serc…

Orkiestra i zespół jazzowy

„La La Land in Concert” to wydarzenie, podczas którego będzie można usłyszeć unikalne, oryginalne  wokale Emmy Stone, Ryana Goslinga i Johna Legenda z ścieżki dźwiękowej filmu, połączone  z muzyką na żywo.

Ścieżka dźwiękowa do projekcji filmu wykonana zostanie przez orkiestrę symfoniczną i zespół jazzowy. Jak mówi dyrektor koncertu Richard Kraft, dzięki wydarzeniu możemy być częścią jedynego w swoim rodzaju doświadczenia koncertowego.

– Dla mnie jedną z najbardziej ekscytujących i niesamowitych rzeczy, które miały miejsce przy „La La Land”, było połączenie filmu i żywej orkiestry: zespół fenomenalnych muzyków grających w czasie rzeczywistym do zdjęć Technicolor, przenoszą kompozycje Justina Hurwitza do prawdziwego życia – mówi  reżyser filmu, Damien Chazelle.

Warto wiedzieć

„La La Land in Concert” w TAURON Arenie Kraków odbędzie się 20 listopada 2017 r. o godz. 20:00. Bramy TAURON Areny Kraków zostaną otwarte o godz. 19:00. Planowana godzina zakończenia wydarzenia – 22:00.

Wejścia do obiektu: Wejście nr 1 i nr 3.

Regulamin wydarzenia jest dostępny TUTAJ.

Więcej informacji dotyczących wydarzenia oraz bilety można znaleźć na stronie: http://tixer.pl/la-la-landin-concert-3-krakow-2017-11-20-2000,454,10497.html.

Na koncert zapraszają Sollus Entertainment oraz GoAhead.

Catering podczas wydarzenia 

20 listopada wszyscy uczestnicy wydarzenia będą mogli skorzystać z oferty restauracji zlokalizowanej na poziomie B (między sektorami B2 i B3). Aby dotrzeć do restauracji można skorzystać z klatek schodowych i wind nr 4 i 7. Restauracja będzie czynna od otwarcia bram. W obiekcie czynne będą również punkty gastronomiczne zlokalizowane na poziomie A, w ofercie których znajdą się przekąski słone i słodkie, fast-food, napoje zimne, kawa i herbata.  Ofertę gastronomiczną w TAURON Arenie Kraków przygotowuje firma Arena Catering.

Parking i szatnie

W TAURON Arenie Kraków dostępny jest parking w cenie 30 zł (samochody osobowe), 100 zł (autokary). Regulamin parkingów jest dostępny TUTAJ. Informacje o parkingu w dniu wydarzenia są dostępne TUTAJ. Parking będzie otwarty od godz. 17:30.

W dniach wydarzenia w obiekcie, na poziomie A, czynne będą szatnie. Szatnia jest płatna 3 zł, przechowanie bagażu 10 zł. Zasady korzystania z szatni są dostępne TUTAJ.

Dojazd do TAURON Areny Kraków

Osobom biorącym udział w wydarzeniu przypominamy, że nasz obiekt jest bardzo dobrze skomunikowany z resztą miasta. Blisko TAURON Areny Kraków znajdują się zarówno przystanki tramwajowe jak i autobusowe.

Informacje o rozkładach jazdy komunikacji miejskiej są dostępne na stronie: www.mpk.krakow.plInformacje o możliwych utrudnieniach w ruchu są dostępne na stronie www.zikit.krakow.pl i www.kmkrakow.pl.

W sąsiedztwie TAURON Areny Kraków znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe:

„TAURON Arena Kraków/ al. Pokoju NŻ”;

„TAURON Arena Kraków Wieczysta” (od strony ul. Mogilskiej/al. Jana Pawła II);

„TAURON Arena Kraków NŻ”.

***

La La Land © 2017 Summit Entertainment, LLC. All Rights Reserved.

Informacje o organizatorze: Sollus Entertainment to producent wydarzeń teatralno-koncertowych, który od pięciu lat umożliwia widzom kontakt z rozrywką z najwyższej półki. Nasze wydarzenia odwiedziło do tej pory ponad 500 000 widzów. Na stałe współpracujemy z najlepszymi twórcami i wykonawcami w Polsce i za granicą. Nasza oferta to nie tylko gotowe wydarzenia teatralne, ale również unikalne wydarzenia koncertowe produkowane na zamówienie i oklaskiwane przez widzów na całym świecie. Aktualnie działamy na terenie Polski, Niemiec, Wielkiej Brytanii oraz USA. http://www.sollus.pl/