MEETUP® 2018 KRAKÓW

10 lipca 2018

Zapraszamy do TAURON Areny Kraków na największy w historii event zrzeszający środowisko YouTube w Polsce

1 września 2018 r.

MeetUp® to największe spotkanie youtuberów z fanami w kraju. Na uczestników eventu czekać będzie ponad 100 twórców i tysiące internetowych przyjaciół z całej Polski. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny od godz. 13:00, ale organizatorzy przewidzieli różne opcje dla osób poszukujących dodatkowych atrakcji – specjalne bilety, które zamówić można na www.biletin.pl.

To już kolejna edycja MeetUp® w Krakowie. Poprzednia spotkała się z ogromnym zainteresowaniem – wzięło w niej udział około 20 000 osób! W tym roku organizatorzy zamierzają pobić kolejne rekordy, a w wydarzenie zaangażowano największych twórców rodzimej sceny YouTube.

Tegoroczna edycja to aż trzech znakomitych ambasadorów:

  • ReZigiusz, którego kanał na YouTube subskrybuje blisko 3,2 mln osób
  • Izak, który może się pochwalić 1,8 mln subskrypcji, a także
  • Friz, który na tę chwilę ma aż 1,2 mln subskrybentów.

MeetUp® to jednak nie tylko ambasadorzy. To również wielu innych twórców, których kanały poruszają najrozmaitsze tematy takie jak: gaming, beauty, lifestyle, pranki i wiele, wiele innych. W trakcie wydarzenia uczestnicy będą mieli możliwość bezpośredniego spotkania z nimi, jak i odwiedzenia stoisk sponsorów, na których przewidziana jest masa atrakcji.

Warto wiedzieć

MeetUp® odbędzie się w TAURON Arenie Kraków, 1 września (sobota) 2018r. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny od godz. 13:00.  Otwarcie bram dla posiadaczy biletów:

  • Meet&Greet i God Mode od godz. 8:45
  • Premium od godz. 9:00
  • Fasttrack od godz. 9:30

Więcej informacji na temat wydarzenia znajdziecie na jego oficjalnej stronie internetowej (http://apynews.pl/meetup), a także profilu na Facebooku (http://www.facebook.com/MeetUpPoland/).

Dodatkowe opcje biletowe

Tegoroczna edycja wydarzenia oferuje kilka opcji biletowych:

Bilet Fasttrack – (I pula- 50 zł, II pula – 55 zł, III pula – 60 zł)

Uprawnia do jednorazowego, wcześniejszego wejścia na teren wydarzenia – od godz. 9:30.

300 zł – bilet Premium (limitowana pula)

Bilet zawiera: dostęp do zamkniętej Strefy Premium, osobne wejście na teren imprezy, poczęstunek, zestaw eventowych gadżetów. Wejście na teren wydarzenia osobnym wejściem od godziny 9:00, dostęp do Strefy Premium od godz. 10:30.

500 zł – bilet Meet & Greet (Limitowana pula)

Bilet zawiera: ekskluzywne spotkanie z Ambasadorami tylko dla posiadaczy biletu przed rozpoczęciem eventu (9:00-10:30), dostęp do zamkniętej Strefy Premium, osobne wejście na teren eventu, poczęstunek, zestaw eventowych gadżetów. Wejście na teren wydarzenia osobnym wejściem od godz. 8:45, dostęp do Strefy Premium od godz. 9:00.

1000 zł – bilet God Mode (Limitowana pula)

Bilety tylko dla osób pełnoletnich. Wejście na teren imprezy osobnym wejściem od godz. 8:45, dostęp do Strefy Premium od godz. 9:00. Wejście na Backstage oraz zaproszenie na After Party. Zawiera: ekskluzywne spotkanie z Ambasadorami tylko dla posiadaczy biletu przed rozpoczęciem eventu (9:00-10:30), dostęp do zamkniętej strefy premium, osobne wejście na teren imprezy, poczęstunek, zestaw eventowych gadżetów, wejście na backstage, zaproszenie na After Party.

Dla posiadaczy wszystkich biletów wcześniejsze wejście na teren obiektu:

8:45 – God Mode i Meet & Greet

9:00 – Premium

9:30 – Fasttrack

11:00 – start aktywności na scenie

13:00 – możliwość wejścia na MeetUp bez biletów

13:30 – oficjalne rozpoczęcie imprezy

Osoby do 13 roku życia muszą przebywać na imprezie pod opieką osoby dorosłej. Warunkiem nabycia biletu oraz wstępu na teren imprezy jest zapoznanie się oraz akceptacja treści Regulaminu, co jest równoznaczne z przyjęciem do wiadomości informacji w nich zawartych (w tym dotyczących przetwarzania danych osobowych) oraz z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych uczestników imprezy utrwalonych za pomocą urządzeń rejestrujących obraz i dźwięk w celach dokumentacyjnych, sprawozdawczych, reklamowych i promocyjnych. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale jest wymogiem udziału w imprezie.

Regulamin wydarzenia dostępny jest pod adresem http://apynews.pl/regulamin.pdf. Ilość osób przebywająca w tym samym czasie na terenie imprezy jest ograniczona. Tylko zakup biletu gwarantuje wejście na teren imprezy.