ROGER WATERS – US + THEM

12 lipca 2018

NOWATORSKA TRASA TWÓRCZEGO GENIUSZA PINK FLOYD

Zapraszamy na koncert Rogera Watersa!

Już 3 sierpnia w TAURON Arenie Kraków

godz. 17:45 – wejście early entrance

godz. 18:00 – wejście

godz. 20:00 – Roger Waters

*Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie

Roger Waters powraca do Europy z pionierską trasą, Us + Them. 3 sierpnia w TAURON Arenie Kraków usłyszymy klasyki Pink Floyd oraz utwory z solowych albumów artysty, a także nowe piosenki.

Roger Waters – Us + Them to przegląd najważniejszych utworów wybranych z wybitnego dorobku Watersa, w tym piosenek z najlepszych płyt Pink Floyd (Wish You Were Here, The Wall, Animals, Dark Side of The Moon) oraz kompozycje z nowego, zbierającego doskonałe recenzje albumu “Is This the Life We Really Want?”.

Nazwa trasy nawiązuje do utworu z 1974 roku “Us And Them,” ze sprzedanego w wielomilionowym nakładzie  albumu Pink Floyd Dark Side of the Moon.

– Wyruszamy z nowym show w trasę – powiedział Roger Waters. – To będzie mieszanka rzeczy z mojej długiej kariery, z moich lat z Pink Floyd i nowości. Najprawdopodobniej 80% to będzie stary materiał, a 20% nowy – ale wszystko połączone tematem ogólnym. Obiecuję, że czeka Was świetne show. Spektakularne – tak jak wszystkie moje poprzednie.

Legendarne koncerty Rogera Watersa wywołują silne doświadczenia sensoryczne dzięki zastosowaniu wysokiej klasy, najnowocześniejszej produkcji audiowizualnej oraz zapierającego w piersiach kwadrofonicznego system dźwiękowego. Ta trasa nie będzie odbiegać od reguły, po miesiącach starannych przygotowań i wizjonerskich pracach, będzie inspirować tłumy swoją siłą i zabierze publiczność w muzyczną podróż.

Roger Waters – Us + Them to pierwsza europejska trasa artysty od wyprzedanej The Wall Live (2010-2013), którą widziało ponad 4 miliony fanów na całym świecie podczas 219 koncertów i która osiągnęła największy sukces komercyjny ze wszystkich tras solowych artystów w historii.

Warto wiedzieć

Roger Waters wystąpi w TAURON Arenie Kraków w piątek, 3 sierpnia 2018 r. Organizatorem wydarzenia jest Live Nation.

Rozkład godzinowy koncertu*: godz. 17:45 – wejście early entrance; godz. 18:00 – wejście;  godz. 20:00 – Roger Waters
*Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.