ŻYCIE BEZ OGRANICZEŃ 2

7 września 2016

Niepowtarzalne widowisko motywacyjno-artystyczne dla całych rodzin

1 października 2016 r.

Godz. 11:00-20:00

Otwarcie bram: godz. 9:00

UWAGA! Mamy jeszcze ostatnie bilety do Strefy VIP TAURON Areny Kraków (w cenie od 200 zł). Szczegóły znajdziecie na stronie: www.tauronarenakrakow.pl/zycie-bez-ograniczen-2-pakiet-vip

Nick Vujicic, Eric Thomas, Ava Eagle Brown, Jakub B. Bączek, Ewa Minge, Andrzej Cichocki, Kamila Rowińska i Daniel Lewczuk – co łączy tych wszystkich wyjątkowych ludzi? 1 października (sobota) spotkają się w TAURON Arenie Kraków i wezmą udział w niezwykłym widowisku motywacyjno-artystycznym dla całych rodzin – Życie bez ograniczeń 2. W programie wydarzenia, które w całości będzie tłumaczone na język polski, oprócz prelekcji światowej klasy liderów znajdą się także występy artystyczne. Organizatorem kongresu są: Milewski & Partnerzy.

Życie bez ograniczeń 2 to wydarzenie skierowane do każdego bez względu na wiek, wiarę i inne ograniczenia. Jego gwiazdami będą wyjątkowi ludzie, którzy w swej podróży przez życie pokonali wiele przeciwności losu by zrealizować wybrany przez siebie cel. Ich hart ducha i wiara w to, że niemożliwe może stać się realne jest fundamentem tego co robią. Wierzyli pomimo faktu, że „świat” wystawiał ich na największe próby.

Główną gwiazdą kongresu będzie Nick Vujicic, obecnie największy mówca motywacyjny na świecie. – To określenie, to za mało by oddać wielkość tego człowieka. Jak bowiem określić kogoś kto urodził się bez rąk i nóg, a nie tylko nie przeszkodziło mu to w normalnym życiu, ale i stało się siłą do inspirowania milionów ludzi? – mówią organizatorzy i dodają: Jego życie i to kim jest niesie niezwykle ważne przesłanie – żyj bez ograniczeń bez względu na sytuację, w której się aktualnie znajdujesz.

YoyTuber, niewolnica i ultra-maratończyk

Oprócz charyzmatycznego Nicka Vujicica, w TAURON Arenie Kraków będzie można wysłuchać także najsłynniejszego na świecie hiphopowego YouTubera Ericka Thomasa, pisarkę, która uciekła z niewolniczej pracy na plantacji mango Avę Eagle Brown, Mistrza Świata i trenera mentalnego polskich siatkarzy Jakuba B. Bączka oraz najbardziej rozpoznawalną polską projektantkę Ewę Minge.

Wśród mówców znaleźli się również: strateg i manager Andrzej Cichocki, najbardziej niezależna businesswoman polskiego coachingu Kamila Rowińska oraz ultra-maratończyk, który jako jeden z nielicznych na Świecie ukończył 4DESERTS Daniel Lewczuk!

Co połączyło tak odmienne postacie? Pasja, motywacja i determinacja. Każdy z nich przeszedł swoją drogę do sukcesu, usypaną różnymi przeciwnościami i przeszkodami, i chcą o tym opowiedzieć.

Warto wiedzieć

Kongres: Życie bez ograniczeń 2 odbędzie się w TAURON Arenie Kraków 1 października 2016 r. (sobota). Rozpocznie się o godz. 11:00 i potrwa do godz. 20:00. Bramy TAURON Areny Kraków zostaną otwarte o godz. 9:00.

Regulamin imprezy jest dostępny TUTAJ

Ważne informacje organizacyjne są dostępne TUTAJ

Informacje dotyczące rejestracji na wydarzenie oraz sprzedaży biletów są dostępne na stronie: www.zyciebezograniczen.pl.

W dniu wydarzenia (1 października, sobota) Kasa nr 1 (Organizatora) będzie czynna od godz. 9:00; Kasa nr 6 (VIP TAURON Areny Kraków) od godz. 10:30.

W dniu wydarzenia (1 października, sobota) czynne będą szatnie (na poziomie A) – płatne 3 zł.

Organizatorami kongresu są: Milewski & Partnerzy (www.milewskipartnerzy.pl).

Parking

W TAURON Arenie Kraków dostępny jest parking w cenie 30 zł (samochody osobowe), 100 zł (autokary). W dniu wydarzenia (1 października) parking będzie czynny od godz. 8:00.

Dojazd do TAURON Areny Kraków

Wszystkim uczestnikom wydarzenia przypominamy, że nasz obiekt jest bardzo dobrze skomunikowany z resztą miasta. Blisko TAURON Areny Kraków znajdują się zarówno przystanki tramwajowe jak i autobusowe.

Informacje o rozkładach jazdy komunikacji miejskiej są dostępne na stronie: www.rozklady.mpk.krakow.pl. Informacje o możliwych utrudnieniach w ruchu są dostępne na stronie www.zikit.krakow.pl i www.kmkrakow.pl.

W sąsiedztwie TAURON Areny Kraków znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe: „TAURON Arena Kraków/ al. Pokoju NŻ”;

„TAURON Arena Kraków Wieczysta” (od strony ul. Mogilskiej/al. Jana Pawła II);

„TAURON Arena Kraków NŻ”.