100 SPOSOBÓW NA ZABAWĘ!

23 maja 2018

4. URODZINY TAURON ARENY KRAKÓW I DZIEŃ DZIECKA Z RADWANSPORT

10 czerwca 2018 r. (niedziela)

godz. 11:00-17:00

godz. 13:00 – oficjalne otwarcie, słodka urodzinowa niespodzianka i kilka innych…

WSTĘP WOLNY!

Wejście do Areny Głównej – brama nr 5 (od strony Małej Hali)

Lubicie sportowe wyzwania, chcecie przekonać się jak to jest być hokeistą, koszykarzem lub siatkarzem? Lubicie zabawy, w których może brać udział cała rodzina? Jeśli tak – to wydarzenie jest właśnie dla Was! 10 czerwca (niedziela) zapraszamy na piknik 100 SPOSOBÓW NA ZABAWĘ, czyli 4. Urodziny TAURON Areny Kraków i Dzień Dziecka z RadwanSport. Zapraszamy od godz. 11:00 do 17:00. Na godz. 13:00, na płycie Areny Głównej, zaplanowaliśmy oficjalne otwarcie i kilka urodzinowych niespodzianek! O godz. 11:00 ogłosimy także dodatkowy konkurs dotyczący TAURON Areny Kraków! Wstęp jest wolny.

– W tym roku największa hala widowiskowo-sportowa w Polsce będzie obchodzić swoje czwarte urodziny. Po raz kolejny chcemy ten wyjątkowy dla nas dzień świętować wspólnie z mieszkańcami Krakowa – mówi Małgorzata Marcińska, Prezes Zarządu Agencji Rozwoju Miasta S.A zarządzającej obiektem. – Serdecznie zapraszamy całe rodziny do wspólnej zabawy w TAURON Arenie Kraków.

– To będzie wyjątkowe wydarzenie, w którym będą mogły wziąć udział osoby w każdym wieku – podkreśla Grzegorz Radwan, założyciel szkółki sportowej RadwanSport. – W naszej zabawie nie zabraknie wątków edukacyjnych – dodaje. – W tym roku przypada 100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości i my także chcemy nawiązać do tego wydarzenia. Zależy nam na pokazaniu jak wiele się działo w naszym sporcie przez ostatnie sto lat. Na pikniku przy TAURON Arenie Kraków pojawią się m.in. goście w strojach z epoki. To będzie wyjątkowy dzień pełen zabawy dla całej rodziny!

W hali i w plenerze

10 czerwca na płycie TAURON Areny Kraków oraz na zewnątrz hali, od strony Parku Lotników Polskich przygotowane zostaną różnego rodzaju stacje, na których dzieci i ich opiekunowie będą mogli zmierzyć się z wyzwaniami sportowymi i nie tylko…