2. KONCERT MUZYKI FILMOWEJ

28 września 2018

4 października 2018 r. (czwartek)

godz. 18:00 – otwarcie bram

godz. 19:00 – początek koncertu

godz. 20:30 – przerwa

godz. 20:45 – początek II części koncertu

godz. 22:15 – planowana godzina zakończenia koncertu

Po ogromnym sukcesie pierwszej edycji „Koncertu Muzyki Filmowej” Royal Concert zaprasza na kolejną edycje wydarzenia, które odbędzie się w TAURON Arenie Kraków 4 października 2018 r.

– Widzowie zobaczą jeszcze większa scenę, jeszcze więcej efektów specjalnych i jeszcze więcej artystów – zapowiadają organizatorzy. W TAURON Arenie Kraków wystąpią: Justyna Steczkowska, Kayah, Kuba Badach, Igor Herbut, Gabriel Fleszar, Sound’n’Grace oraz Polska Orkiestra Muzyki Filmowej. Tancerze m.in. Edyta Herbuś, Tomasz Barański z Grupą NEXT. Wydarzenie poprowadzi Grażyna Torbicka .

Podczas koncertu usłyszymy wersje instrumentalne z takich filmów jak: „Braveheart – Waleczne Serce”, „Wonder Women”, „Incepcja”, „Lista Schindlera” oraz utwory w wykonaniu niezwykłych wokalistów pochodzące z najpopularniejszych filmów, m.in. „Syreny, „Hobbit: Pustkowie Smauga”, „Blues Brothers”, „Transformers: Zemsta upadłych”, „Król Lew”.

Warto wiedzieć

2. Koncert Muzyki Filmowej, odbędzie się w TAURON Arenie Kraków 4 października 2018 r. (czwartek) o godz. 19:00. Bramy zostaną otwarte o godz. 18:00. Koncert potrwa 3 godziny, w trakcie przewidziana jest 15-minutowa przerwa.

Wejście do obiektu: nr 1 i 2.

Regulamin wydarzenia jest dostępny TUTAJ.

Informacje o biletach: w.eventim.pl, www.biletyna.pl, www.kupbilecik.pl, www.ebilet.pl oraz w salonach EMPiK.

Informacje o Pakietach VIP TAURON Areny Kraków są dostępne TUTAJ.

Kasa nr 1 (organizatora) w dniu wydarzenia będzie czynna od godz. 16:00.

Organizatorem wydarzenia jest Royal Concert.

Catering podczas wydarzenia

W dniu wydarzenia goście będą mogli skorzystać z oferty restauracji zlokalizowanej na poziomie B (między sektorami B2 i B3). Aby dotrzeć do restauracji można skorzystać z wind nr 4 i 7. Restauracja będzie czynna od otwarcia bram. W obiekcie czynne będą również punkty gastronomiczne, w ofercie których znajdą się przekąski słone i słodkie, fast-food, napoje zimne, kawa i herbata.

W dniu wydarzenia, od godz. 16:00, czynna będzie również kawiarnia przy Małej Hali TAURON Areny Kraków oferująca m.in. przekąski oraz ciepłe i zimne napoje. Kawiarnia jest dostępna z poziomu promenady między wejściem nr 2 i 3.

Parking

W TAURON Arenie Kraków dostępny jest parking w cenie 30 zł (samochody osobowe), 100 zł (autokary). Parking jest płatny gotówką przy wjeździe lub przez internet na stronie TAURON Areny Kraków. Ilość miejsc jest ograniczona. Regulamin parkingów jest dostępny TUTAJ.

Sprzedaż biletów przez internet kończy się minimum 2 godziny przed rozpoczęciem wydarzenia.

Informacje o parkingu i sprzedaży biletów przez internet na 4 października są dostępne TUTAJ.

W dniu wydarzenia parking będzie otwarty od godz. 17:00.

Parking dla osób z wjazdówkami na parking VIP będzie czynny od otwarcia bram.

Dojazd do TAURON Areny Kraków

Osobom biorącym udział w wydarzeniu przypominamy, że nasz obiekt jest bardzo dobrze skomunikowany z resztą miasta. Blisko TAURON Areny Kraków znajdują się zarówno przystanki tramwajowe jak i autobusowe.

Informacje o rozkładach jazdy komunikacji miejskiej są dostępne na stronie: www.mpk.krakow.plInformacje o możliwych utrudnieniach w ruchu są dostępne na stronie  www.zikit.krakow.pl i www.kmkrakow.pl.

W sąsiedztwie TAURON Areny Kraków znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe:

„TAURON Arena Kraków/ al. Pokoju NŻ”;

„TAURON Arena Kraków Wieczysta” (od strony ul. Mogilskiej/al. Jana Pawła II);

„TAURON Arena Kraków NŻ”.