26 stycznia zapraszamy na zwiedzanie TAURON Areny Kraków

16 stycznia 2023

26 stycznia (czwartek), godz. 17:00 – to kolejny termin, w którym będzie można zwiedzać największą halę widowiskowo-sportową w Polsce. Zapraszamy także grupy zorganizowane, które mogą zwiedzać TAURON Arenę Kraków w innych terminach, po ich wcześniejszym ustaleniu z obsługą areny. Zwiedzanie jest płatne i odbywa się w grupach z przewodnikiem. Bilet możesz kupić TUTAJ.

W trakcie zwiedzania goście wejdą na każdy z poziomów TAURON Areny Kraków, zejdą na płytę areny, odwiedzą również jedną z lóż na poziomie VIP, Małą Halę oraz pomieszczenia na co dzień niedostępne uczestnikom imprez.

Kup bilet

Aby móc zwiedzić TAURON Arenę Kraków wcześniej należy kupić bilet na stronie https://sklep.arenakrakow.pl

Zwiedzanie jest płatne i odbywa się w grupach z przewodnikiem. Przed wizytą należy zapoznać się z regulaminem zwiedzania, który jest dostępny na stronie www.tauronarenakrakow.pl/zobacz-najwieksza-arene-polsce .

Ceny biletów: osoby dorosłe: 18 zł; dzieci i seniorzy: 12 zł; bilet grupowy: 12 zł/osoba dorosła, dzieci i seniorzy (grupa musi liczyć powyżej 10 osób). Dzieci do 5 roku życia: wstęp bezpłatny. Dzieci do lat 16 mogą wziąć udział w zwiedzaniu jedynie pod opieką osoby dorosłej.

Miejsce zbiórki: recepcja Małej Hali TAURON Areny Kraków.