3. URODZINY TAURON ARENY KRAKÓW I 3. OFF SPORT FESTIWAL

26 maja 2017

11 czerwca 2017 r. (niedziela)

Godz. 10:30-22:00

Godz. 13:30  oficjalne otwarcie wydarzenia

(scena przed TAURON Areną Kraków od strony Parku Lotników Polskich)

Wstęp wolny!

Pierwsze w historii Kino Samochodowe we wnętrzu hali widowiskowo-sportowej (film: „Mroczny Rycerz”), pokazy i warsztaty off-sportowe, spotkania z Mistrzami, koncerty, „Dzień Dziecka” w klimacie z lat 90’tych, zwiedzanie areny, pokazy Straży Miejskiej, konkursy i słodkie niespodzianki… TAURON Arena Kraków po raz kolejny łączy siły z Off Sport Festiwalem i zaprasza na wyjątkowe, niezapomniane URODZINY! Rezerwujcie czas 11 czerwca! Czeka Was dzień pełen wrażeń, aktywności fizycznej, niezwykłych atrakcji i doskonałej zabawy!

– Za nami trzy wspaniałe lata działalności TAURON Areny Kraków. Jesteśmy dumni, że mogliśmy gościć tak wiele gwiazd światowej sceny muzycznej, najlepszych sportowców sięgających po tytuły mistrzów świata i Europy oraz tysiące fanów i kibiców, którzy po brzegi wypełniali trybuny naszej hali – mówi Małgorzata Marcińska, Prezes Zarządu Agencji Rozwoju Miasta zarządzającej TAURON Areną Kraków.

– To właśnie nasi goście, a w szczególności mieszkańcy naszego miasta, tworzą niezapomnianą atmosferę, z której słynie nasz obiekt i to im chcemy podziękować zapraszając na trzecie urodziny TAURON Areny Kraków. Szykujemy wiele atrakcji i niespodzianek. Słyniemy z tego, że to właśnie w naszej arenie wydarzenia odbywają się po raz pierwszy, dlatego postanowiliśmy zorganizować pierwsze w historii Kino Samochodowe we wnętrzu hali widowiskowo-sportowej podkreśla Małgorzata Marcińska.

Po raz drugi urodzinom TAURON Areny Kraków towarzyszyć będzie Off Sport Festiwal.

– To będzie wielkie święto sportu i dobrej zabawy – mówi Ewa Szostek pomysłodawczyni projektu i Prezes Stowarzyszenia Siła Polskiego Sportu. – Zapraszamy małych i dużych, sportowych zapaleńców, poszukiwaczy pasji, tych lubiących wylewać „siódme poty” i tych, którzy wolą chwilę relaksu w Parku Lotników Polskich. Zapraszamy też wszystkich, którzy pragną spróbować, promować i wspierać OFF SPORTY!

Rezerwacja miejsc

3. Urodziny TAURON Areny Kraków i 3. Off Sport Festiwal odbędą się 11 czerwca (niedziela) we wnętrzu TAURON Areny Kraków oraz w Parku Lotników Polskich. Impreza rozpocznie się o godz. 10:30 i potrwa do godz. 22:00. Na godz. 13:30 zaplanowano oficjalne otwarcie wydarzenia (scena przed TAURON Areną Kraków od strony Parku Lotników Polskich).

Wśród atrakcji zaplanowanych na ten dzień oprócz Kina Samochodowego, w którym wyświetlony zostanie film „Mroczny Rycerz” (reż. Christopher Nolan), będą pokazy i warsztaty off-sportowe, spotkania z Mistrzami, koncerty, „Dzień Dziecka” w klimacie z lat 90’tych, zwiedzanie areny, pokazy Straży Miejskiej i konkursy. Planowany jest pokaz balonów na ogrzane powietrze. Nie zabraknie też słodkich urodzinowych niespodzianek.

Wstęp na wydarzenie jest wolny, ale na cześć z zaplanowanych atrakcji obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsc.

Rezerwacja była konieczna w przypadku zwiedzania TAURON Areny Kraków – Uwaga! wszystkie miejsca zostały zarezerwowane!

Wszystkie miejsca dla samochodów na projekcję „Mrocznego Rycerza”  zostały zarezerwowane w dniu zapisów (31 maja). Ale w związku z ogromnym zainteresowaniem kinem przygotowane zostaną dodatkowe miejsca dla widzów. Na płycie TAURON Areny Kraków będzie można usiąść na leżakach. Rezerwacja miejsc jest możliwa za pośrednictwem strony www.tauronarenakrakow.pl/formularz-zgloszeniowy-lezaki-kino-samochodowe  i została uruchomiona we wtorek (6 czerwca) o godz. 12:00

– liczba miejsc jest ograniczona,

– decyduje kolejność zgłoszeń,

– obowiązuje zasada: 1 rezerwacja / max. 2 miejsca.

Miejsce z leżakami nie będzie kolidować z miejscami wyznaczonymi dla samochodów.

O zasadach obowiązujących podczas projekcji dotyczących m.in. wejścia do obiektu osoby, które będą miały zarezerwowane miejsca zostaną poinformowane drogą elektroniczną oraz na fanpage TAURON Areny Kraków.

Warto wiedzieć

Na wydarzenie zapraszają: Agencja Rozwoju Miasta S.A. zarządzająca TAURON Areną Kraków oraz Stowarzyszenie Siła Polskiego Sportu (organizator Off Sport Festiwalu). Partnerami są: Kino Pod Baranami, Radwan Sport, Straż Miejska, R8 Basket, Awiteks, Arena Catering, TAURON Polska Energia S.A., Radio Kraków, Gazeta Wyborcza i portal www.krakow.pl.

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE DOTYCZĄCE URODZINOWYCH ATRAKCJI W TAURON ARENIE KRAKÓW

PIERWSZE W HISTORII KINO SAMOCHODOWE WEWNĄTRZ HALI

MROCZNY RYCERZ – REZERWACJA MIEJSC NA LEŻAKACH

ZWIEDZANIE TAURON ARENY KRAKÓW

3. OFF SPORT FESTIWAL NA 3. URODZINY TAURON ARENY KRAKÓW

DZIEŃ DZIECKA w stylu lat 90-tych

POKAZY STRAŻY MIEJSKIEJ

Informacje znajdziecie też na:

www.offsportfestiwal.pl

www.facebook.pl/TAURONArenaKrakow

www.facebook.com/OffSportFestiwal

#TAURONArenaKrakow

Off Sport Festiwal, Siła Polskiego Sportu, Look at OFF