9 grudnia Mistrzostwa Świata FIM SuperEnduro powrócą do TAURON Areny Kraków!

6 czerwca 2023

Ryk silników, najlepsi zawodnicy świata, emocjonująca rywalizacja i ekstremalne sportowe emocje wypełniające po brzegi największe, europejskie areny… Nowy sezon Mistrzostw Świata FIM SuperEnduro rusza w listopadzie, a już 9 grudnia polski przystanek cyklu ponownie zawita do TAURON Areny Kraków!

Nowy sezon motocyklowych Mistrzostw Świata FIM SuperEnduro rusza już 25 listopada! Cykl zainaugurowany zostanie we Francuskim Lievin, aby już dwa tygodnie później powrócić do Krakowa – będącego pozycją obowiązkową dla każdego fana tej widowiskowej dyscypliny. Krakowska runda Mistrzostw Świata SuperEnduro to największe i najbardziej prestiżowe wydarzenie całego sezonu, które już po raz szósty zawita do stolicy Małopolski.

Wstępny kalendarz Mistrzostw Świata FIM SuperEnduro 2023/2024:

  • 25 listopada 2023 – Lievin, Francja
  • 9 grudnia 2023 – Kraków, Polska
  • 6 stycznia 2024 – Riesa, Niemcy
  • 20 stycznia 2024 – Cluj, Rumunia
  • 3 lutego 2024 – Budapeszt, Węgry
  • 24 lutego 2024 – Sofia, Bułgaria
  • 2 marca 2024 – Newcastle, Wielka Brytania

Dla najwierniejszych fanów tradycyjnie organizatorzy już przygotowali specjalną promocję – bilety EARLY BIRDS w wyjątkowej cenie! Kupując bilet w przedsprzedaży zyskujesz podwójnie – zgarniasz do 30,00 pln zniżki na bilety, a także gwarantujesz sobie możliwość wyboru najlepszych miejsc na widowni.

Promocja jest ograniczona czasowo i obowiązuje do 30 czerwca 2023.

Nie możesz jej przegapić!

Oprócz wejściówek Early Birds w sprzedaży dostępna jest już również limitowana pula biletów na paddock oraz sesję treningową. Dla prawdziwych miłośników SuperEnduro oznacza to jedno – możliwość spędzenia dnia przepełnionego motocyklowymi emocjami na najwyższym poziomie, na który składać się będą: poranna sesja treningowa, popołudniowa wizyta w paddocku zawodników oraz wieczorne wydarzenie główne rozpoczęte sesją autografów z najlepszymi zawodnikami świata.

Sesja treningowa to wyjątkowa szansa na udział w oficjalnych treningach wydarzenia (w godzinach 11:00 – 15:00). Oglądaj z najlepszego sektora, jak topowi zawodnicy po raz pierwszy testują przeszkody, wybierają najlepsze linie przejazdu i ścierają się na torze z głodnymi zwycięstwa rywalami.

Wstęp do paddocku, czyli możliwość wejścia na zaplecze motocyklowych Mistrzostw Świata, to nie lada gratka dla każdego entuzjasty tej dyscypliny. To właśnie tu możesz podejrzeć przygotowania teamów fabrycznych do startu. Odwiedź zawodników w parku maszyn i przybij piątki ze swoimi idolami. Zerknij z odległości kilku metrów jak Billy Bolt, Taddy Błażusiak, Dominik Olszowy czy Jonny Walker szykują się do rywalizacji podczas jednej z pierwszych rund sezonu!

Bilety dostępne na:

Eventim.pl: sprawdź TUTAJ

E-bilet.pl: https://bit.ly/se_ebilet

Więcej informacji: https://www.super-enduro.com.pl/krakow/

Facebook: https://www.facebook.com/superenduro.poland

Wydarzenie: https://www.facebook.com/events/1752190348531333

Organizator: Agencja Sport UP

https://www.facebook.com/sportupagencja