AEROSMITH – AERO-VEDERCI BABY!

31 maja 2017

2 czerwca 2017 r. 

17:30* – early entrance

18:00* – otwarcie bram

19:30* – Beyond The Black

21:00* – AEROSMITH

* Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie

10:00 – otwarcie kawiarni i ogródka przy Małej Hali

12:00 – otwarcie parkingów

Aerosmith – najlepszy rock’n’rollowy zespół Ameryki – podróżuje po Europie z gigantyczną trasą koncertową. W piątek (2 czerwca) wystąpią w TAURON Arenie Kraków. Zapowiada się show, które koniecznie trzeba zobaczyć, zwłaszcza, że jest to pożegnalna trasa Aerosmith, którą zespół zakończy działalność mówiąc swoim fanom: “Aero-Vederci Baby!”.

45 lat na scenie

Od ponad 45 lat Aerosmith inspirują rock&rollowe zespoły. Stali się jedną z najbardziej wpływowych i uwielbianych grup na całym świecie dzięki ich publicznym wystąpieniom, niezapomnianym piosenkom i wspaniałym koncertom.

Wyróżnieni przez Rock & Roll Hall Of Fame, sprzedali ponad 100 milionów albumów, zdobyli niezliczoną ilość nagród (w tym cztery nagrody Grammy, osiem American Music Awards, sześć Billboard Awards i dwanaście MTV Awards). Aerosmith są uwielbiani na całym świecie. Przez ostatnie 45 lat członkowie Aerosmith – Steven Tyler, Joe Perry, Joey Kramer, Tom Hamilton i Brad Whitford – zdobyli oszałamiającą ilość 95 złotych, platynowych i multiplatynowych certyfikatów od RIAA za albumy, single i teledyski (najlepszy wynik jaki kiedykolwiek osiągnął zespół z USA).

W całej swojej karierze, Aerosmith są na czele świata rocka. Od wczesnych hitów takich jak Dream On, Sweet Emotion, Toys In The Attic i Back In The Saddle, przez definiujące gatunek Walk This Way (Aerosmith z gościnnym udziałem Run DMC), po największe hity jak Janie’s Got A Gun, Cryin’, Dude Looks Like A Lady, Love Is An Elevator i I Don’t Want To Miss A Thing, Aerosmith jest bezsprzecznie jednym z tych zespołów, które trzeba zobaczyć.

Nie przegap tej szansy, żeby zobaczyć Aerosmith w Europie – to “Auf Wiedersehen”, “A Bientot”, “Hasta Pronto”, “Do zobaczenia”… to Aero-Vederci Baby!

Support z Monachium

Przed główną gwiazdą wieczoru w TAURON Arenie Kraków wystąpi zespół Beyond The Black, młody, ale doskonale rozpoznawalny zespół z Monachium. To co ich wyróżnia, to świeże spojrzenie na metal symfoniczny, duży profesjonalizm i dobre teksty a także bardzo mocny i wszechstronny wokal Jennifer Haben.

Chociaż zadebiutowali zaledwie trzy lata temu na Wacken Open Air 2014, mają już na koncie sporo sukcesów. Kilka miesięcy później supportowali legendarny zespół SAXON podczas ich trasy po Wielkiej Brytanii. Na początku 2015 roku wydali debiutancki album „Songs of Love and Death”, który zaraz po premierze pojawił się w niemieckim TOP 20. Ich pozycję w branży muzycznej ugruntowała trasa zespołu Scorpions, gdzie Beyond The Black byli gościem specjalnym. A to nie koniec ich sukcesów! W 2016 roku supportowali również dwa niemieckie koncerty zespołu Korn i wydali drugo album „Lost In Forever”. Początek 2017 roku rozpoczęli od europejskiej trasy z zespołem Powerwolf i Epica.

Warto wiedzieć

Organizatorem wydarzenia jest Live Nation (www.livenation.pl).

Regulamin wydarzenia jest dostępny TUTAJ

Organizator przypomina, że na terenie koncertu obowiązuje zakaz wnoszenia toreb, plecaków, walizek i przedmiotów potencjalnie niebezpiecznych. Proszą o ich niezabieranie.

Informacje o biletach: www.livenation.pl.

W dniu wydarzenia (2 czerwca) kasa nr 1 (organizatora) będzie czynna od godz. 10:00, kasa nr 6 (TAURON Areny Kraków) od godz. 18:00.

Więcej informacji o trasie: www.aerosmith.com

www.beyond-the-black.com/de