Agnieszka Chylińska - niezbędnik

14 grudnia 2021

Koncert Agnieszki Chylińskiej

„Warto było szaleć tak” 25 lat na scenie

18 grudnia 2021 r.

godz. 17:00 – otwarcie bram

godz. 18:30 – początek koncertu

 

Komunikat organizatora:

Szanowni Państwo!

informujemy, że pomimo zmiany rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 6 maja 2021 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz.U. poz. 879, 905, 957, 1013, 1054, 1116, 1125, 1145, 1262, 1583, 1754, 1878, 1967, 2177 i 2311), warunki organizacji imprezy nie uległy zmianie. W czasie imprezy obowiązuje oczywiście obowiązek zakrywania ust i nosa maseczką.

Do ustanowionych w rozporządzeniu limitów liczby osób nie wlicza się jednak osób zaszczepionych przeciwko COVID-19, pod warunkiem okazania przez te osoby unijnego cyfrowego zaświadczenia COVID lub zaświadczenia o szczepieniu, o wyniku testu i o powrocie do zdrowia w związku z COVID-19 uznawanego za równoważne z zaświadczeniami wydawanymi zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2021/953 z dnia 14 czerwca 2021 r. w sprawie ram wydawania, weryfikowania i uznawania interoperacyjnych zaświadczeń o szczepieniu, o wyniku testu i o powrocie do zdrowia w związku z COVID-19 (unijne cyfrowe zaświadczenie COVID) w celu ułatwienia swobodnego przemieszczania się w czasie pandemii COVID-19. W związku z tym prosimy o posiadanie przy sobie jednego z ww. dokumentów i ich okazanie na prośbę służb porządkowych. W przypadku przekroczenia dopuszczalnej liczby uczestników imprezy, osoby, które nie okażą jednego z ww. dokumentów nie zostaną wpuszczone do obiektu, przy czym podstawą do zwrotu ceny za bilet z tego powodu jest stosowna adnotacja służby porządkowej o odmowie okazania dokumentu uprawniającego do wstępu na imprezę ponad ustanowiony w rozporządzeniu limit liczby osób.

Do zobaczenia!

* * *

Bilety na koncert są dostępne w sprzedaży na www.ebilet.pl.

Organizator: www.wagart.eu

Regulamin wydarzenia jest dostępny TUTAJ

Wejście na teren imprezy

Przy wejściu będą wymagane maseczki oraz uzupełnione i podpisanie oświadczenia COVID-19.

Oświadczenie można pobrać TUTAJ.

Wydrukowane oświadczenia będą też dostępne na miejscu przed wejściem.

Wejście nr 1:
– poziom A, sektory (A19-A5)

Wejście nr 2:
– płyta+ strefa fan

– poziom B sektory B1-B5,B8

– poziom A sektory A12 – A6

Wejście VIP: klatka nr 4 na poziomie A oraz na górnej płycie parkingu VIP

Kasa

W  dniu wydarzenia kasa nr 1 (organizatora) będzie czynna od godz. 16:30. Kasa nr 6 (VIP TAURON Areny Kraków) będzie czynna od godz. 16:30.

Parking

W dniu wydarzenia parking będzie czynny od godz. 16:00. Wjazd od strony ul. Lema.

Parking jest płatny 35 pln online, 40 pln na miejscu (płatność gotówką i kartą).

Zakup biletów online jest możliwy TUTAJ.

Zalecamy wcześniejszy przyjazd  (ok 2 godziny) aby uniknąć korku przed rozpoczęciem koncertu.

Dojazd komunikacją miejską

Wszystkim uczestnikom wydarzenia przypominamy, że nasz obiekt jest bardzo dobrze skomunikowany z resztą miasta. Blisko TAURON Areny Kraków znajdują się zarówno przystanki tramwajowe jak i autobusowe.

Informacje o rozkładach jazdy komunikacji miejskiej są dostępne na stronie: www.mpk.krakow.plInformacje o możliwych utrudnieniach w ruchu są dostępne na stronie www.kmkrakow.pl.

W sąsiedztwie TAURON Areny Kraków znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe: TAURON Arena Kraków/ al. Pokoju; TAURON Arena Kraków Wieczysta; TAURON Arena Kraków.

Gastronomia

Restauracja na poziomie B – czynna od otwarcia bram (klatka schodowa nr 4 i 7).

Strefa Arena Garden – otwarta od godz. 12:00

Kawiarnia w Małej Hali TAURON Areny Kraków – czynna od godz. 16:30

    Szatnie

    W dniu wydarzenia czynne będą szatnie na poziomie A.

    Punkt szczepień i Punkt Diagnostyki

    W dniu wydarzenia  Punkt Szczepień Powszechnych będzie czynny do godz. 16:00. Punkt pobrań Diagnostyki będzie nieczynny.