AKADEMIA BUDOWY W TAURON ARENIE KRAKÓW

7 września 2016

17 września (sobota)

godz. 8:00- 18:00

Budujesz lub planujesz budowę domu? Chcesz dowiedzieć się jaką technologię wybrać i z jakiej dotacji skorzystać, a może zastanawiasz się czy lepiej kupić gotowy projekt domu czy zamówić indywidualny? Tego wszystkiego dowiesz się podczas Akademii Budowy, która odbędzie się 17 września (sobota) w salach konferencyjnych TAURON Areny Kraków. Organizatorem wydarzenia jest Tooba.pl. 

Akademia Budowy to konferencja, na której osoby budujące dom spotykają się ze specjalistami z branży budowlanej. W jednym miejscu można zdobyć cenną wiedzę z zakresu projektowania, optymalizacji kosztów i najnowszych trendów w budownictwie. Dodatkowym atutem są konsultacje z architektem, konstruktorem, kosztorysantem, kierownikiem budowy, architektem wnętrz oraz liderami rynku budowlanego.

Organizatorzy będą odpowiadać m.in. na pytania: Jak zaoszczędzić 30 tysięcy złotych podczas procesu inwestycyjnego? W jakiej technologii budować? Jak zaprojektować system grzewczy?

Czy wybrać projekt gotowy, czy indywidualny? Z jakich dotacji można skorzystać, budując dom? Szczegółowy program wydarzenia jest dostępny na stornie: http://akademiabudowy.pl/krakow.