Akademia Pana Kleksa na żywo, 20 kwietnia 2024 r. - niezbędnik

19 kwietnia 2024

Bajkowy i porywający multimedialny koncert z udziałem wyjątkowych gości – oto Akademia Pana Kleksa na żywo! Jego Muzyczna Szkoła Wyobraźni pełna magicznych atrakcji dla całej rodziny rusza już 20 kwietnia 2024 roku zagości w TAURON Arenie Kraków!

 

Informacje o pakietach VIP TAURON Areny Kraków są dostępne TUTAJ

Organizator: Kleks Live Sp. z o.o.

Regulamin wydarzenia jest dostępny TUTAJ

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania są dostępne TUTAJ

Wejście do obiektu: nr 1, 2, 3, wejście VIP gości lóż – klatka nr 4 na poziomie A

Harmonogram

godz. 14:00 – otwarcie parkingu

godz. 15:30 – otwarcie bram dla publiczności

godz. 17:00 – początek wydarzenia

godz. 19:00 – planowane zakończenie wydarzenia

Bilety

Informacje o biletach są dostępne TUTAJ

W dniu wydarzenia od godz. 15:30 czynna będzie kasa nr 1 (Organizatora).

Bilety Comfort są dostępne TUTAJ

UWAGA! Wszystkie osoby posiadające bilety typu „PAKIET RODZINNY” muszą wejść na teren wydarzenia jednocześnie tj. w tym samym miejscu (bramie) i czasie. Nie będzie możliwości wejścia w odstępach czasowych lub poprzez dwie różne kolejki.

Dzieci, które w dniu spektaklu nie ukończyły 3 roku życia mogą wziąć udział w wydarzeniu na podstawie biletu rodzica/opiekuna prawnego. Konieczne jest okazanie na wejściu dokumentu poświadczającego wiek dziecka.

Dzieci poniżej 16 roku życia mogą uczestniczyć w wydarzeniu wyłączenie pod opieką rodzica/opiekuna prawnego.

Dzieci w wieku od 16 do 18 lat mogą uczestniczyć w wydarzeniu samodzielnie na podstawie zgody od rodzica/opiekuna prawnego. Wzór zgody dostępny jest tutaj.

Zalecamy wyposażenie dzieci w informacje zawierające dane kontaktowe: tj. imię i nazwisko dziecka oraz rodzica, numer telefonu do rodzica/opiekuna, które umożliwią kontakt w sytuacji odłączenia się dziecka od grupy.

Na terenie wydarzenia będzie znajdować się szatnia, punkt depozytowy dla rzeczy zabronionych, stanowisko z dedykowanym merchem show „Akademii Pana Kleksa na żywo. Muzycznej Szkoły Wyobraźni”.

Podczas wydarzenia NIE będzie sprzedawany alkohol ze względu na fakt, iż jest to show rodzinne.

Regulamin depozytu dostępny tutaj

Otwarta będzie szatnia na poziomie A – płatna 6 zł.

Podczas wydarzenia udostępniona zostanie możliwość wzięcia udziału w precastingu do kolejnej części filmu „Akademia Pana Kleksa”. Więcej szczegółów zostanie udostępnionych na wydarzeniu na Facebooku tutaj.

Wydarzenie zostało przystosowane audio-wizualnie do młodych widzów, jednak zachęcamy do zabrania ze sobą słuchawek wygłuszających dla najmłodszych, by móc dostosować show do indywidualnych preferencji.

 

Parking

W dniu wydarzenia czynny będzie parking  płatny 50 zł. Parking będzie otwarty od godz. 14:00. Gwarancją miejsca jest zakup biletu online: TUTAJ

Zalecamy wcześniejszy przyjazd aby uniknąć kolejek przed rozpoczęciem wydarzenia!

Dojazd komunikacją miejską

Wszystkim uczestnikom wydarzenia przypominamy, że nasz obiekt jest bardzo dobrze skomunikowany z resztą miasta. Blisko TAURON Areny Kraków znajdują się zarówno przystanki tramwajowe jak i autobusowe.

Prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi na obowiązujące zmiany w kursowaniu komunikacji miejskiej w związku z trwającymi remontami. Informacje o rozkładach jazdy komunikacji miejskiej są dostępne na stronie: www.mpk.krakow.pl.

Gastronomia

Restauracja Północna będzie od otwarcia bram (windy nr 4 i 7)

Arena Coffee w Małej Hali– czynna od godz. 12:00

Arena Garden– czynna od godz. 12:00

Szatnie

Otwarta będzie szatnia na poziomie A –płatna 6 zł

Bankomat

W TAURON Arenie Kraków dostępny jest bankomat – we foyer obiektu przy Recepcji Głównej.