Aktywne ferie online

2 stycznia 2021

Przenieś się wirtualnie do Małej Hali TAURON Areny Kraków i trenuj z najlepszymi instruktorami AKT Niepołomice-Kraków, Fitness Platinium, Decathlon, Kraków Football Kings, Fit by Step i Grzegorzem Sudołem! Zapraszamy od 4 stycznia 2021 r. na nasz profil: www.facebook.com/TAURONArenaKrakow na Aktywne ferie online!

Ostatnie obostrzenia związane z pandemią koronawirusa sprawiły, że do końca zimowych ferii szkolnych nie możemy zaprosić Was do Małej Hali TAURON Areny Kraków na zajęcia sportowe, które tak uwielbiacie. Nie zamykamy jednak naszych podwoi i zapraszamy najlepszych trenerów, którzy poprowadzą dla Was zajęcia online!

Transmisja na żywo treningów prosto z Małej Hali TAURON Areny Kraków będzie prowadzona na naszym profilu na Facebooku, a nagrania archiwalne będą dostępne na naszym kanale YouTube.

Jako pierwszy swoje umiejętności i wiedzę zaprezentuje sensei Wiktor Staszak, instruktor Akademii Karate Tradycyjnego Niepołomice-Kraków, wielokrotny mistrz Polski, Europy i świata w karate tradycyjnym.

Trening online dla karateków będzie możliwy dzięki naszej długoletniej współpracy z AKT Kraków-Niepołomice. Na pierwsze spotkania  zapraszamy w poniedziałek 4 stycznia 2021 r. o godz. 10:00 i 11:00.

Kolejne poniedziałkowe treningi poprowadzą: Grzegorz Sudoł – olimpijczyk i biegacz, który opowie o tym jak zacząć przygodę z bieganiem i jak ważna jest rola sportu w życiu (godz. 11:30) O godz. 12:00 zajęcia  Body Shape poprowadzi Joanna Kucia-Sikora z Fitness Platinium a o godzinie 13:00 zapraszamy na trening futbolu amerykańskiego z Kraków Football Kings.

Dodatkowe informacje o Aktywnych feriach online z TAURON Areną Kraków są dostępne na stronie www.tauronarenakrakow.pl.

HARMONOGRAM TRENINGÓW ONLINE

Wejdź na www.facebook.com/TAURONArenaKrakow i ćwicz z nami!

I tydzień

4 stycznia 2021 r. (poniedziałek)

godz. 10:00 – trening karate (poziom zaawansowany) – sensei Wiktor Staszak, instruktor Akademii Karate Tradycyjnego Niepołomice-Kraków, wielokrotny mistrz Polski, Europy i świata w karate tradycyjnym

godz. 11:00 – trening karate (poziom początkowy) – sensei Wiktor Staszak, instruktor Akademii Karate Tradycyjnego Niepołomice-Kraków, wielokrotny mistrz Polski, Europy i świata w karate tradycyjnym

godz. 11:30 – Jak zacząć przygodę z bieganiem? -Grzegorz Sudoł, olimpijczyk i biegacz

godz. 12:00 – Body Shape by Fitness Platinium – instruktorka: Joanna Kucia-Sikora

godz. 13:00 – futbol amerykański – Kraków Football Kings. Jakub Gajewski i Alan Nadrowski

5 stycznia 2021 r. (wtorek)

godz. 11:00 – zajęcia taneczne: Egzotyczne rytmy. Decathlon – trener: Daniel Waliczek

godz. 12:00 – Brzuchomania by Fitness Platinium – instruktorka: Joanna Kucia-Sikora

godz. 13:00 – futbol amerykański – Kraków Football Kings. Dawid Ostręga, Karol Kieć i Krzysztof Szarek

7 stycznia 2021 r. (czwartek)

godz. 10:00 – zajęcia ogólnorozwojowe w warunkach domowych: „Wymiataj z nami” (trening z miotła i krzesłem „cyber krzesło”). Decathlon – trener: Ewelina Cichoń.

godz. 11:00 – Athletic Fit – Fit by Step – Dariusz Trener

godz. 12:00 – Mental Body by Fitness Platinium – instruktorka: Ewa Pietrzyk

godz. 13:00 – futbol amerykański – Kraków Football Kings. Trener: Jakub Gajewski

Nowe ćwiczenia dla pozycji skrzydłowego. Cechy skrzydłowego: Szybki, zwinny, wysoki mający dobre duże dłonie które łapią piłki. Skrzydłowi  biegają  ścieżki i łapią  piłki  ale też potrzebują blokować i  uwolnić się od obrony.

8 stycznia 2021 r. (piątek)

godz. 11:00 – trening karate (poziom początkowy) – sensei Michał Janusz, trener kadry dzieci w Akademii Karate Tradycyjnego Niepołomice-Kraków, wielokrotny mistrz Polski, Europy i świata w karate tradycyjnym

godz. 12:00 – Power Training by Fitness Platinium – instruktorka: Ewa Pietrzyk

godz. 13:00 – futbol amerykański – Kraków Football Kings. Trener: Łukasz Dunaj.

Pozycja formacji obrony – linia defensywna (DL).  Cechy DL: Duży   athletyczny,  mocny,  agresywny zawodnik. Zawodnicy DL potrzebują  przedrzeć się przez ścianę ofensywnych liniowych i  przeszkodzić rozgrywającemu w wykonaniu ustalonej zagrywki.

II tydzień

11 stycznia 2021 r. (poniedziałek)

godz. 11:00 – trening karate (poziom początkowy) – sensei Michał Janusz, trener kadry dzieci w Akademii Karate Tradycyjnego Niepołomice-Kraków, wielokrotny mistrz Polski, Europy i świata w karate tradycyjnym oraz sensei Bogusław Nowak, instruktor Akademii Karate Tradycyjnego Niepołomice-Kraków

godz. 12:00 – ABT by Fitness Platinium – instruktorka: Joanna Kucia-Sikora

godz. 13:00 – futbol amerykański – Kraków Football Kings

godz. 14:00 – Yoga Kids. Decathlon – trener: Karolina Turek

12 stycznia 2021 r. (wtorek)

godz. 12:00 – Body Shape by Fitness Platinium – instruktorka: Joanna Kucia-Sikora

godz. 13:00 – futbol amerykański – Kraków Football Kings

godz. 14:00 – zajęcia ogólnorozwojowe w parach z papierem toaletowym: „Rozwiń się z Decathlon” . Trenerzy: Ewelina Cichoń i Jadzia Bryś.

13 stycznia 2021 r. (środa)

godz. 11:00 – trening karate (poziom początkowy) – sensei Wiktor Staszak, instruktor Akademii Karate Tradycyjnego Niepołomice-Kraków, wielokrotny mistrz Polski, Europy i świata w karate tradycyjnym

godz. 12:00 – Brzuchomania by Fitness Platinium – instruktorka: Joanna Kucia-Sikora

godz. 13:00 – futbol amerykański – Kraków Football Kings

14 stycznia 2021 r. (czwartek)

godz. 12:00 – Mental Body by Fitness Platinium – instruktorka: Ewa Pietrzyk

godz. 13:00 – futbol amerykański – Kraków Football Kings

godz. 14:00 – zajęcia taneczne „W tanecznych podskokach”. Decathlon – trener: Karolina Turek.

15 stycznia 2021 r. (piątek)

godz. 10:00 – trening karate – sensei Michał Janusz, trener kadry dzieci w Akademii Karate Tradycyjnego Niepołomice-Kraków, wielokrotny mistrz Polski, Europy i świata w karate tradycyjnym

godz. 11:00 – trening karate (poziom początkowy)  – sensei Paweł Tomasik, instruktor Akademii Karate Tradycyjnego Niepołomice-Kraków, wielokrotny mistrz Polski, Europy i świata w karate tradycyjnym oraz sensei Natalia Janusz, instruktorka Akademii Karate Tradycyjnego Niepołomice-Kraków, medalistka mistrzostw Polski w karate tradycyjnym

godz. 12:00 – Power Training by Fitness Platinium – instruktorka: Ewa Pietrzyk

godz. 13:00 – futbol amerykański – Kraków Football Kings

***

OPIS ZAJĘĆ FITNESS PLATINIUM

Body Shape by Fitness Platinium: trening wzmacniający idealny dla każdego kto chce posiadać mocne i ładnie zarysowane mięśnie. Serie prostych ćwiczeń wpływają na proporcjonalne kształtowanie sylwetki. Ze względu na swą prostotę połączoną ze skutecznością, kierowane są do osób o różnym poziomie zaawansowania, wieku i kondycji fizycznej.

Brzuchomania by Fitness Platinium: zajęcia o średniej intensywności ukierunkowane na wzmacnianie i wyszczuplanie mięśni brzucha. Rozpoczynają się krótką rozgrzewką, połączoną w dalszej części z ćwiczeniami w pozycji stojącej angażującymi mięśnie okolic brzucha, bioder i dolnej części kręgosłupa. Ciąg dalszy to zestaw prostych ćwiczeń na macie z naciskiem na dokładność ich wykonania. Brzuchomania to gwarancja sukcesu w walce o płaski brzuch.

Mental Body by Fitness Platinium: zajęcia z nurtu Body&Mind, których podstawą jest wykonywanie ćwiczeń w rytmie własnego oddechu i pełnej koncentracji. Trening ten wzmacnia głębokie mięśnie brzucha, pleców i miednicy oraz wyrabia nawyk utrzymywania prawidłowej postawy. Są to również zajęcia skupiające się na ćwiczeniach rozciągających, poprawiających elastyczność mięśni oraz zwiększających zakres ruchu w stawach, sprzyjająca utrzymaniu prawidłowej postawy ciała.

Power Training by Fitness Platinium: to połączenie tradycyjnych ćwiczeń aerobowych z intensywnym treningiem interwałowym. Power Training pozwala zarówno na szybkie spalanie tkanki tłuszczowej, jak i na dotlenienie całego ciała. Jeśli chcesz poprawić swoją sylwetkę lub wzmocnić wydolność organizmu, to te zajęcia są właśnie dla Ciebie.

ABT by Fitness Platinium: nieskomplikowane zajęcia o średniej intensywności i wysokiej skuteczności w walce o płaski brzuch, szczupłe uda. Wielokrotne dokładne powtarzanie serii ćwiczeń pod okiem instruktora wpływa na wzmocnienie mięśni, uelastycznienie skóry i przyśpieszenie spalania tkanki tłuszczowej, stając się jednocześnie doskonałą metodą na poprawę samopoczucia.

***

Partnerzy:

Fitness Platinium https://fitnessplatinium.pl/

Decathlon www.decathlon.pl

Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice Kraków http://karatedo.krakow.pl/

Kraków Football Kings https://krakowkings.org/

Fit by Step https://www.fitbystep.pl/

Grzegorz Sudoł

***

Wsparcie ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19.