AL BANO I ROMINA POWER W TAURON ARENIE KRAKÓW

26 sierpnia 2015

 

Jeden z najsłynniejszych włoskich duetów – Al Bano i Romina Power – wystąpi w Krakowie! 15 maja 2016 r., o godz. 18:00, w TAURON Arenie Kraków zabrzmią takie przeboje jak: „Felicita”, „Sempre sempre”, „Liberta, Sharzan” czy „Nostalgia Canaglia”. Organizatorem wydarzenia jest Agencja Artystyczna Violin&Piano.

Po przeszło dwudziestoletniej nieobecności Al Bano i Romina Power powrócili na scenę święcąc tryumfy zarówno w Europie jak i w Ameryce. Mimo upływu lat nadal wspaniale śpiewają, wzbudzając ogromny zachwyt publiczności.

Koncert, który odbędzie się 15 maja 2016 r. w TAURON Arenie Kraków z pewnością będzie wyjątkowym przeżyciem dla wszystkich fanów włoskiej piosenki i nie tylko. Będzie to jedyny występ włoskiego duetu w Polsce. W programie koncertu znajdą się największe przeboje Al Bano i Rominy Power takie jak: „Felicita”, „Sempre sempre”, „Liberta, Sharzan” czy „Nostalgia Canaglia”, a także nowe utwory.

Artystom towarzyszyć będzie znakomita Orkiestra OBLIGATO, którą poprowadzą Alterisio Paoletti i Jerzy Sobeńko. Zanim na scenie pojawią się Al Bano i Romina Power publiczność może spodziewać się muzycznej niespodzianki. To będzie wspaniały wieczór, pełen niezapomnianych wrażeń!

Bilety na koncert w cenie od 120 do 300 zł można już kupić za pośrednictwem portalu eventim.pl a od 1 września 2015 r. bilety będą dostępne za pośrednictwem portali: TicketPro.pl i Biletyna.pl oraz w InfoKraków przy ul. Św. Jana 2 i Filmotechnice (Rynek Główny 9).

Organizatorem wydarzenia jest Agencja Artystyczna Violin&Piano. Dodatkowe informacje są dostępne na stronie: www.vandp.eu. Kontakt: Jolanta Suder, Agencja Artystyczna Violin&Piano, tel. 664 464 840.