ANDRÉ RIEU I ORKIESTRA JOHANNA STRAUSSA

27 maja 2019

30 maja 2019 r. (czwartek)

godz. 18:30 – otwarcie bram

godz. 20.00 – I część koncertu

godz. 20:55 – przerwa

godz. 21:15 – II część koncertu

godz. 22:35 – planowana godzina zakończenia koncertu

Uwaga! Godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.

André Rieu jest bez wątpienia jednym z najbardziej popularnych muzyków naszych czasów. Uznawany za współczesnego „Króla Walca” co roku występuje na całym świecie, od Meksyku po Australię, przed widownią liczącą 600 000 osób. Prześciga tym samym takie gwiazdy jak: Bruno Mars, AC/DC czy Rihanna. W ramach światowej trasy koncertowej 2019 André Rieu 30 maja wystąpi ze swoim wspaniałym show w TAURON Arenie Kraków.

Śmiech, taniec i śpiew

– Muzyka, a szczególnie walc to bardzo ważna część mojego życia – mówi André Rieu. Jeśli muzyka dotknie mojego serca, dotknie również Twojego. Ta wspaniała muzyka pozwala mi wnieść radość życia i humor do świata. Wszystko jest dozwolone na moich koncertach: śmiech, płacz, taniec, śpiew. Emocje są sekretem mojego sukcesu.”

Koncerty André Rieu dostarczają niezapomnianych emocji. Na około 100 koncertach w roku Rieu zapewnia doskonałą rozrywkę grając znane na całym świecie, romantyczne i poruszające melodie, zaskakując publiczność licznymi niespodziankami i humorem oraz zapraszając do udziału w koncertach światowej klasy solistów.

30 lat na scenie

Wraz z 60-osobową Orkiestrą Johanna Straussa, największą prywatną orkiestrą na świecie, charyzmatyczny Holender podróżuje po całym świecie od ponad 30 lat.

André Rieu podczas World Tour 2018 odwiedził USA i Kanadę,  Argentynę, Australię i Wielką Brytanię. Rieu sprzedał ponad 40 milionów płyt CD i DVD, 30 razy znalazł się na pierwszym miejscu na listach przebojów i zdobył 500 platynowych płyt co sprawia, iż jest on prawdziwym „Maestro Ludzi”. Jego filmy na YouTube osiągnęły do tej pory ponad miliard wyświetleń. Ponad 3,4 miliona fanów obserwuje Króla Walca na Facebooku.

W lipcu 2018 roku André Rieu zagrał coroczny, fantastyczny koncert na wolnym powietrzu w swoim rodzinnym mieście Maastricht w Holandii. Po raz pierwszy ponad 150 000 fanów z ponad 80 krajów dołączyło do spektakularnych koncertów w Vrijthof.

André Rieu jest żonaty od ponad 40 lat i mieszka ze swoją żoną Marjorie w romantycznym zamku z 1452 roku w swoim rodzinnym mieście Maastricht w Holandii. Para ma dwóch synów i pięciu wnuków.

WARTO WIEDZIEĆ

Koncert André Rieu z Orkiestrą Johanna Straussa odbędzie się w TAURON Arenie Kraków 30 maja 2019 r. (czwartek).

Harmonogram: godz. 18:30 – otwarcie bram; godz. 20.00 – I część koncertu; godz. 20:55 – przerwa; godz. 21:15 – II część koncertu; godz. 22:35 – planowana godzina zakończenia koncertu. Uwaga! Godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.

Wejście do obiektu: nr 1, 2, 3 i 4.

Regulamin koncertu jest dostępny TUTAJ.

Informacje o biletach: www.andrerieu.com i www.eventim.pl

W dniu wydarzenia czynna będzie kasa nr 1 (organizatora) – w kasie będzie możliwy tylko odbiór wcześniej zakupionych biletów.

Informacje o pakietach VIP TAURON Areny Kraków są dostępne TUTAJ.

Restauracja i punkty gastronomiczne 

W dniu wydarzenia serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty restauracji na poziomie B (między sektorami B2 i B3); klatki schodowe nr 4 i 7. Restauracja północna będzie czynna od otwarcia bram.

Podczas wydarzenia zapraszamy także do punktów gastronomicznych, w ofercie których są przekąski słone i słodkie, fast-food, napoje zimne, kawa i herbata.

W dniu wydarzenia, od godz. 16:30, czynna będzie również kawiarnia przy Małej Hali TAURON Areny Kraków oferująca m.in. przekąski oraz ciepłe i zimne napoje. Kawiarnia jest dostępna z poziomu promenady między wejściem nr 2 i 3.

Ofertę gastronomiczną przygotowuje firma Arena Catering.

Bankomat

Na terenie TAURON Areny Kraków znajduje się bankomat – znajduje się wewnątrz obiektu, na wprost wejście nr 1 (obok recepcji).

Szatnia

W dniu wydarzenia w obiekcie czynna będzie szatnia na poziomie A. Szatnia jest płatna 4 zł. Płatność wyłącznie gotówką. Zasady korzystania z szatni są dostępne TUTAJ.

Parking

W TAURON Arenie Kraków dostępny jest parking w cenie 30 zł (samochody osobowe), 100 zł (autokary). Parking jest płatny gotówką przy wjeździe lub przez internet na stronie TAURON Areny Kraków. Ilość miejsc jest ograniczona. Regulamin parkingów jest dostępny TUTAJ.

Informacje o parkingu i sprzedaży biletów przez internet na 30 maja są dostępne TUTAJ.

Sprzedaż biletów przez internet kończy się minimum 2 godziny przed rozpoczęciem wydarzenia.

W dniu wydarzenia parkingi ogólnodostępny – płyta górna będzie czynny od godz. 16:00, parkingi ogólnodostępny  podziemny od godz. 17:00.

Parking dla osób z wjazdówkami na parking VIP będzie czynny od otwarcia bram.

Dojazd do TAURON Areny Kraków komunikacją miejską

Osobom biorącym udział w wydarzeniu przypominamy, że nasz obiekt jest bardzo dobrze skomunikowany z resztą miasta. Blisko TAURON Areny Kraków znajdują się zarówno przystanki tramwajowe jak i autobusowe.

Informacje o rozkładach jazdy komunikacji miejskiej są dostępne na stronie: www.mpk.krakow.plInformacje o możliwych utrudnieniach są dostępne na stronie  www.kmkrakow.pl.

W sąsiedztwie TAURON Areny Kraków znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe:

„TAURON Arena Kraków/ al. Pokoju NŻ”;

„TAURON Arena Kraków Wieczysta” (od strony ul. Mogilskiej/al. Jana Pawła II);

„TAURON Arena Kraków NŻ”.

***

5. Urodziny TAURON Areny Kraków! 9 czerwca 2019 r. Wstęp wolny!

Więcej informacji znajdziecie TUTAJ!