Andrea Bocelli

Kontakt
Kup Pakiet VIP na to wydarzenie
Monika Wilk
tel.: +48 733 376 080

Telefon czynny od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00.
Kontakt
Kup Pakiet VIP na to wydarzenie
Andrea Bocelli loże VIP
tel.: +48 733 376 080

Telefon czynny od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00.
Andrea Bocelli loże VIP
Kontakt wynajmij przestrzeń

WYJĄTKOWY PAKIET VIP TAURON Arena Kraków

Andrea Bocelli

27 sierpnia 2022 r.

Cena za osobę: 700 zł brutto z dostępem do loży, 650 zł brutto z dostępem do loży z widokiem bocznym i 550 zł brutto bez dostępu do loży

Szczegółowy opis oferty:

Oferujemy PAKIET VIP na koncert wybitnego włoskiego tenora Andrea Bocelli. Ten ceniony na całym świecie artysta powraca po kilku latach do stolicy małopolski. W Krakowie artysta zaprezentuje swój bardzo bogaty repertuar, który zawiera najbardziej znane i najpiękniejsze perły jego całej muzycznej twórczości. Wszystkich miłośników Jego talentu zapraszamy do Strefy VIP TAURON Areny Kraków 27 sierpnia 2022 roku!

Jeden PAKIET VIP z dostępem do Loży zawiera:

 • miejsce o podwyższonym standardzie na trybunie VIP
 • dostęp do ekskluzywnej Loży w prestiżowej Strefie VIP na poziomie B obiektu TAURON Arena Kraków (zgodnie z Regulaminem TAURON Areny Kraków i Regulaminem wydarzenia)
 • jedno miejsce parkingowe w Strefie VIP (przy zakupie 4 PAKIETÓW VIP)
 • asystę hostessy
 • możliwość zamówienia dodatkowo płatnego cateringu do Loży*

Jeden PAKIET VIP bez dostępu do loży zawiera:

 • miejsce o podwyższonym standardzie na trybunie VIP przed lożą w prestiżowej STREFIE VIP na poziomie B w TAURON Arenie Kraków (zgodnie z Regulaminem TAURON Areny Kraków i Regulaminem wydarzenia)
 • jedno miejsce parkingowe w Strefie VIP (przy zakupie 4 PAKIETÓW VIP)
 • dostęp do Restauracji VIP na poziomie B TAURON Areny Kraków*

*catering płatny – zgodnie z obowiązującą kartą menu

Regulamin sprzedaży Pakietów VIP w TAURON Arenie Kraków dostępny jest TUTAJ

Rezerwacja (pn-pt, 8:00-16:00):

Gwarantujemy:

 • Fantastyczną atmosferę!
 • Niezwykłe miejsce i miłą oprawę!
 • Możliwość zorganizowania spotkania biznesowego!

 

Andrea Bocelli

Niewątpliwie będzie to wielkie wydarzenie dla miłośników operowych arii jak i ballad muzyki popularnej. Artyście na scenie towarzyszyć będzie orkiestra, chór oraz wyjątkowi goście towarzyszący. Podczas ostatnich koncertów byli to m.in.: światowej sławy dyrygent Marcello Rota, sopranistka Maria Aleida, śpiewaczka operowa Ilaria Della Bidia czy syn artysty Matteo Bocelli – który wspólnie z ojcem wydał ostatnio wzruszający singiel „Fall On Me”.

Andrea Bocelli jest wybitnym muzykiem, solistą z ponad 20-letnim doświadczeniem. Na największe sceny muzyczne tego świata wspiął się przebojem „Con te Partiro”, potem utwór wykonał także w niezapomnianym duecie z Sarah Brightman pod angielskim tytułem „Time To Say Goodbye”. Fani kochają również jego utwory: „Canto della Terra”, „Vivere”, „E Più Ti Penso”, „Vivo per lei”, „Nessun dorma” czy „Va pansiero”.

Od tamtego czasu artysta wydał 16 albumów studyjnych, sprzedał ponad 85 milionów płyt i odbył liczne trasy koncertowe. W trakcie tych koncertów Bocelli występował w najbardziej prestiżowych salach oraz miejscach na świecie m.in La Scali czy Metropolitan Opera, a także na wieży Eiffla czy u stóp Statui Wolności. Uświetnił swoimi występami również takie wydarzenia jak: Igrzyska Olimpijskie i Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej.

Organizatorem wydarzenia jest Makroconcert www.makroconcert.com/pl