Andrea Bocelli ponownie zawita do Krakowa!

21 czerwca 2023

16 listopada 2024 r. 

TAURON Arena Kraków

Jeden z najwybitniejszych tenorów naszych czasów – Andrea Bocelli,  powraca do Krakowa! Artysta wystąpi w TAURON ARENA Kraków, 16 listopada 2024 roku. Podczas wyjątkowego koncertu Bocelli zaprezentuje swoje najnowsze jak i te najbardziej znane i kochane utwory. To wydarzenie muzyczne przyciągnie zarówno miłośników operowych arii, jak i fanów ballad muzyki popularnej. Bocellemu będzie towarzyszyć orkiestra, chór oraz wyjątkowi goście, tworząc niezapomnianą atmosferę na scenie.

Andrea Bocelli jest wybitnym muzykiem z 30-letnim doświadczeniem. Jego koncerty cieszą się ogromną popularnością, a bilety na nie są wyprzedawane na długo przed datą wydarzenia. Śpiewał na największych scenach muzycznych świata wykonując utwory, takie jak: „Con te Partirò” i „Time To Say Goodbye”, „Canto della Terra”, „Vivere”, „E Più Ti Penso”, „Vivo per lei”, „Nessun dorma” czy „Va pensiero”. Jego muzyka jest wszechstronna, obejmując zarówno muzykę operową, jak i popularną.

W trakcie swojej kariery Andrea Bocelli odbył liczne trasy koncertowe, występując w najbardziej prestiżowych salach i miejscach na świecie, takich jak La Scala, Metropolitan Opera, Wieża Eiffla, Statua Wolności czy w ostatnim czasie Zamek Windsor. Jego talent został doceniony przez prezydentów, premierów, ministrów, książąt i królów. Współpracował z wieloma sławnymi artystami, w tym z Luciano Pavarottim, Arianą Grande, Jennifer Lopez, Christiną Aguilerą, Edem Sheeranem, Duą Lipą, Céline Dion, Tonym Bennettem i wieloma innymi.

Andrea Bocelli zdobył wiele prestiżowych nagród muzycznych, jego talent i wkład w muzykę przyniosły mu uznanie na arenie międzynarodowej. Artysta może pochwalić się m.in.: World Music Award, sześcioma statuetkami Classical Brit Award, Golden Globe (za piosenkę do filmu) czy nagrodą ECHO Klassic Awards. Bocelli ma również swoją gwiazdę na Hollywood Walk of Fame. Jego talent wokalny porusza serca i umysły milionów fanów na całym świecie, wywołując nadzwyczajne uczucia wzruszenia, szczęścia i melancholii.

Koncert w TAURON ARENA Kraków będzie niezwykłą okazją, aby doświadczyć piękna i magii muzyki w wykonaniu jednego z najwybitniejszych tenorów naszych czasów. Obiekt ten to doskonale znane miejsce dla miłośników muzyki na terenie Polski, zapewnia doskonałe warunki akustyczne oraz wygodne miejsca na widowni. To jedno z największych i najnowocześniejszych wnętrz widowiskowych w Europie.

Serdecznie zapraszamy na ten niepowtarzalny koncert!

Organizator: Makroconcert