Arena Garden nieczynna

2 października 2020

Ze względu na pogodę i spotkania odbywające się w Małej Hali TAURON Areny Kraków, które uniemożliwiają funkcjonowanie kawiarni Coffee Garden, cała strefa Arena Garden Street Food Market będzie zamknięta w dniach od 12 do 15 października 2020 r. 

W dniach 16-18.10.2020 r. czynna będzie kawiarnia Coffee Garden. W piątek godziny otwarcia przewidywane są na od 17:00 do 22:00, a w sobotę i niedzielę od 14:00 do 21:00. Z kolei dalsze działanie strefy uzależnione jest od warunków pogodowych. Prosimy o śledzenie naszych komunikatów w social mediach: facebook.com/ArenaGardenKrakow/ oraz facebook.com/TAURONArenaKrakow/

Przypominamy, że Arena Garden Street Food Market działa dalej w jesiennej odsłonie po spektakularnym wakacyjnym sukcesie. Największa tego typu strefa z food truckami wciąż pozostaje otwarta – przynajmniej do końca października. Ilość otwartych zewnętrznych stanowisk gastronomicznych (Food Trucki Kraków, pizza, grill i strefa Kozel, a także gościnnie inne food trucki) zależy od pogody. W przypadku szczególnie niekorzystnej aury, zewnętrzna część Areny Garden będzie nieczynna.

Jedzenie zakupione na zewnątrz można zjeść na leżakach lub wnieść do Coffee Garden. To odnowiona kawiarnia i koktajl bar w Małej Hali TAURON Areny Kraków. Można w niej zjeść desery i słone tarty oraz napić się napojów bezalkoholowych, a także koktajli z procentami.