Arena Garden - program 16-22 sierpnia

16 sierpnia 2021

Pokazy filmów w ramach BNP Paribas Green Film Festiwal, pokaz  spektaklu „Peregrinus”  w wykonaniu Teatr KTO, zajęcia taneczne, prezentacja klubu curlingowego oraz animacje i zabawy dla dzieci – przedstawiamy program atrakcji na kolejny tydzień w Arenie Garden przy TAURON Arenie Kraków. Wstęp wolny!

17 sierpnia (wtorek)

godz. 20:00 – Arena Garden – BNP Paribas Green Film Festiwal: „Ostatni samiec na ziemi” (reż. Floor van der Meulen, Niderlandy | 70′); „Woda = Życie” (reż. Mohammad Zare, Iran | 4′); „Ptaki łączą nasz świat”  (reż. Lilian Fu, Wielka Brytania | 4′); „Czerwona fasolka” (reż. Yu Chen, Chiny | 10′); „Przyjemność z zabijania robali” (reż. Leonardo Martinelli, Brazylia | 10′);

18 sierpnia (środa)

godz. 19:00 – Arena Garden – BNP Paribas Green Film Festiwal: „Bitwa stulecia” (reż. Alizée Chiappini, Adèle Flaux, Francja, Niemcy | 54′); „Malowane liczbami” (reż. Radheya Jegatheva, Australia | 5′);  www.facebook.com/events/809398626433699

godz. 19:00 – Arena w ruchu z Decathlon: Trening biegowy.

19 sierpnia (czwartek)

godz. 20:00 – Arena Garden: Nauka Disco Dance oraz Hip Hopu dla całej rodziny z Egurrola Dance Studio.

20 sierpnia (piątek)

godz. 19:00 – Arena Garden – BNP Paribas Green Film Festiwal: „Moda” (reż. Nina Kuhn | Anja Utfeld

Niemcy | 29′); „Prawdziwa cena tanich ubrań” (reż. Gilles Bovon & Edouard Perrin, Francja | 52′);

godz. 21:00 – Arena Garden – Teatr KTO: spektakl „Peregrinus” 

www.facebook.com/events/685162519547220

21 sierpnia (sobota)

godz. 10:00 – Śniadanie na trawie w Arena Garden;

godz. 12:00-17:00 – Arena Garden: Animacje dla dzieci z Cosinus. Animacje plastyczne i zabawa chustą oraz stanowisko promocyjne Cosinus.

godz. 12:00-20:00 EMS pod chmurką! – darmowa analiza składu ciała Studio Synergy w Arena Garden. www.facebook.com/events/198920238951810

godz. 18:00-20:00 – Arena w ruchu. Kraków w formie: Klub Sportowy TK „SHALL WE DANCE” dla dorosłych czyli spotkania taneczne w rytmach latynoamerykańskich i innych.

22 sierpnia (niedziela)

godz. 10:00 – Śniadanie na trawie w Arena Garden;

godz. 11:00 – Arena w ruchu z Decathlon – animacje dla dzieci;

godz. 17:00 – Arena Garden: Pokaz Klunady i warsztaty cyrkowe w wykonaniu Klauna Kulka.

***

Zapraszamy także do „Rajkolandii” zlokalizowanego na parkingu od strony Parku Lotników Polskich. Godziny otwarcia: poniedziałek – czwartek w godz. 11:30-20:00, piątek – niedziela w godz. 10:00-20:30.

Warto wiedzieć

Godziny otwarcia strefy: pon.-śr.: 13:00–23:00; czw.-pt.: 13:00–24:00; sob.: 11:00 – 24:00; niedz.: 11:00 – 23:00. Food trucki działają do 21:00, a w piątki i soboty do 22:00. Śledźcie profil www.facebook.com/ArenaGardenKrakow i stronę www.tauronarenakrakow.pl i bądźcie na bieżąco z tym, co dla Was przygotowaliśmy! Wstęp wolny.

O strefie Arena Garden

Niepowtarzalna atmosfera, wystrój w klimacie ogrodu, możliwość atrakcyjnego spędzania wolnego czasu z rodziną i przyjaciółmi i oczywiście smaczne jedzenie to wszystko sprawiało, że w ubiegłym roku Arena Garden działająca przy TAURON Arenie Kraków cieszyła się ogromnym zainteresowaniem krakowian. Co czeka na gości tym razem?

Oczywiście strefa food trucków – z jedzeniem, napojami i słodkościami. W tym roku miłośnicy street foodu mogą sięgnąć po dania z różnych zakątków świata: jest kuchnia grecka i ramen, znajdziemy też klasyki w postaci frytek i burgerów, gofrów oraz lodów, będą też „Śniadania na trawie”. Letnie wieczory spędzane na leżaku nie mogą się obyć bez chłodnych napojów, których będzie pod dostatkiem.

Lista Food Trucków i budek: Burger truck, Oki ramen, Pita gyros, Kiszman, Curry Point, budka z grillem, Węgier na kółkach, Taco truck, Sushi, Oko na Maroko, Yummy India Foodies, budka z pizzą, Królestwo frytek, kawa.

Słodkości: lody, Słodziak, Kids Zone.

Kawiarnia: Arena Coffee w Małej Hali TAURON Areny Kraków – kawy, koktajle i słodkości!

Zaplanuj urodziny i zaproś przyjaciół

Tegoroczną nowością będzie możliwość wynajęcia miejsca np. na imprezy urodzinowe. Utworzone zostaną również przestrzenie do kameralnego spędzenia czasu z przyjaciółmi. Wszystko to pod palmami, w letnim klimacie, przy kolorowych stołach i wygodnych, wiklinowych budkach, doskonale znanych z gorących plaż. Wewnątrz budynku staną również kolorowe kanapy, na których będzie można schronić się przed upałem lub przed deszczem albo po prostu zrelaksować się w zacisznym miejscu.

Wzorem zeszłego sezonu, w strefie znajdzie się wiele miejsc przeznaczonych do zrobienia sobie zdjęć, m.in. roślinna ścianka z neonem #weźżewyluzuj – hasło to będzie tegorocznym motywem przewodnim strefy.

Warto wiedzieć

Organizatorem strefy jest firma Meta sp. z o.o., współorganizatorem jest Arena Kraków S.A.

Arena Garden została zorganizowana zgodnie z wytycznymi sanitarnymi Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz w oparciu o stosowne rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii.

Więcej informacji: www.facebook.com/ArenaGardenKrakow/ oraz www.instagram.com/arena_garden/