ASOT1000 Poland zbierze fundusze dla Polskiego Czerwonego Krzyża na pomoc uchodźcom

8 marca 2022

ASOT 1000 odbędzie się w sobotę 12 marca 2022 r. w TAURON Arenie Kraków. Impreza odbędzie się pod nazwa #danceforukraine z racji przekazania części zysków ze sprzedaży biletów oraz zebranych podczas wydarzenia pieniędzy dla PCK na pomoc Ukraińcom szukającym schronienia w Polsce.

A State Of Trance to coś więcej niż audycja radiowa – to największa trance’owa platforma, o czym fani z całego świata mogli się przekonać przez ostatnie lata. Posiadanie tak potężnej i globalnej reputacji sprzyja okazjom, dzięki którym można nieść pomoc. Z powodu trwającego kryzysu humanitarnego w sąsiadującej Ukrainie, przed i w trakcie A State Of Trance 1000 będą zbierane pieniądze dla tysięcy uchodźców, którzy szukają schronienia po przekroczeniu granicy.

Tak sytuację skomentował Armin van Buuren: „Jestem zdruzgotany przez te tragiczne wydarzenia, które maja miejsce w Ukrainie. Podczas nadchodzącego eventu w Polsce ASOT1000, chcielibyśmy zrobić wszystko co w naszej mocy, by pomoc poszkodowanym przez ten konflikt. Zdecydowaliśmy, że 12 marca skupimy się na zbiórce funduszy, wspólnie z lokalną społecznością Krakowa. Darowizny, zbiorki i zyski ze sprzedaży zostaną przekazane bezpośrednio dla Polskiego Czerwonego Krzyża, na niezbędną pomoc dla uchodźców. Mam nadzieję, że społeczność trance’owa się zjednoczy: #danceforukraine!”

Czwartkowy epizod ASOT (10.03.2022) będzie również poświęcony ukraińskiej sprawie, poprzez zjednoczenie fanów trance’u z całego świata i wpłacanie darowizn dla osób w potrzebie. ASOT wydal ekskluzywny trailer promujący nadchodzące eventy, na których będą zbierane fundusze. Uruchomiona została strona ze zbiórką charytatywną, obok akcji siepomaga.pl, pod adresem: astateoftrance.com/donate, która zebrała już ponad 7 milionów euro.

Zarówno osoby, które wezmą udział w wydarzeniu ja i ci, którzy dołączą do ośmiogodzinnego live streamu będą mieli okazję posłuchać setów takich DJ-ów jak: Ferry Corsten, Ilan Bluestone, ReOrder presents RRDR, Robbie Seed, Ruben de Ronder, Solarstone, Vini Vici oraz frontmana ASOT-u Armin Van Buuren. Gdy jedni z najlepszych trance’owych Dj-ow będą zabawiać publiczność na scenie, osoby, które będą oglądać występy w domu będą mogły wpłacać darowizny.

Stream #danceforukraine będzie dostępny na platformach takich jak Facebook, YouTube i Twitch od godz. 19:00 w sobotę do 4:00 w niedzielę. Bilety na wydarzenie są nadal dostępne, dla fanów chcących je zakupić w ostatnim momencie – można to zrobić pod tym linkiem. Część zysku ze sprzedaży biletów zostanie przekazana dla Polskiego Czerwonego Krzyża, dlatego zakup biletu, to również pomoc dla potrzebujących.

Wszystkie firmy zainteresowane dołączeniem do akcji proszone są o kontakt na danceforukraine@mdtproduction.pl