ATMASFERA W TAURON ARENIE KRAKÓW

24 lutego 2016

14 maja 2016 r., godz. 19:00

ATMASFERA Poczuj Dobrą Energięto ogólnopolska trasa koncertowa, która wiosną tego roku odwiedzi 16 polskich miast. W jej ramach, 14 maja 2016 r., w TAURON Arenie Kraków wystąpi jeden z najpopularniejszych polskich wokalistów: Andrzej Piaseczny. Organizatorem wydarzenia jest ATMA.

Andrzej Piaseczny to autor i wykonawca takich przebojów jak „Imię deszczu”, „Niecierpliwi”, „Prawie do nieba”, „Chodź, przytul, przebacz”, „Rysowane Tobie”, czy „Śniadanie do łóżka”. W ubiegłym roku ukazała się jego najnowsza płyta „Kalejdoskop”, która już w dniu premiery otrzymała status platynowej (posłuchaj: www.youtube.com/watch?v=9iarpXiuEl8).

Podczas koncertu w TAURON Arenie Kraków z programem kabaretowym wystąpi również Piotr Bałtroczyk. Organizatorzy wydarzenia zapowiadają także niespodzianki dla publiczności. Koncert zostanie poprzedzony kampanią informacyjną „Numery Twoich Przyjaciół 998 – 112”.

Producentem wykonawczym koncertu jest ATMA. Dodatkowe informacje: www.facebook.com/atmacompl/, www.atma.com.pl.

Bilety na koncert trafią do sprzedaży w piątek (26 lutego) i będą dostępne m.in. na portalach: eventim.pl, eBilet.pl i ticketpro.pl.