ATRAKCJE DLA KIBICÓW SIATKARSKICH, NIESPODZIANKA DLA MIŁOŚNIKÓW SAMOCHODÓW I… RAJDOWY AKCENT

27 kwietnia 2018

RUSZA SPRZEDAŻ POJEDYNCZYCH WEJŚCIÓWEK NA XVI MEMORIAŁ HUBERTA JERZEGO WAGNERA!

Po ponad miesięcznej turze sprzedaży karnetów w piątek (27 kwietnia) o godz. 20:00 rusza dystrybucja pojedynczych wejściówek na sierpniowe święto siatkówki w TAURON Arenie Kraków. Oprócz możliwości obejrzenia czołowych siatkarskich reprezentacji tuż przed Mistrzostwami Świata, fanów czekają również niespodzianki. Sprzedaż rusza na stronie www.abilet.pl. XVI Memoriał Huberta Jerzego Wagnera odbędzie się w dniach 24-26. 08. 2018 r.

Karnety były ukłonem w stronę kibiców – mówi wiceprezes Fundacji Huberta Jerzego Wagnera Cezary Mróz. – Wiele osób od lat prosiło nas o wprowadzenie takiej formy wejściówek i zainteresowanie było bardzo duże podsumowuje Cezary Mróz.

Co ciekawe, organizatorzy XVI Memoriału, szykują atrakcje niespotykane dotąd na siatkarskich widowiskach. – Znakomita współpraca z władzami Krakowa, a także Zarządem Infrastruktury Sportowej pozwoliła nam na spokojne przygotowywanie atrakcji dla miłośników siatkówki, którzy wybiorą się na XVI Memoriał – nie ukrywa Cezary Mróz.

– Kibice, którzy pojawią się w TAURON Arenie Kraków spotkają się z zupełnie nowym wymiarem kibicowania. Chcemy, żeby siatkarscy fani byli częścią widowiska i brali w nim czynny udział. Szykujemy coś, czego jeszcze w Polsce nie było. Będą nowości, ale też tradycyjnie – najlepsze samochody świata, które poprowadzą najlepsi siatkarze świata. Do tego – element rajdowy. Nie zdradzę szczegółów, ale to zdecydowanie będzie miało związek z największym wymiarem rajdów – uzupełnia tajemniczo Cezary Mróz.

Warto wiedzieć

Kraków będzie Miastem Gospodarzem prestiżowej siatkarskiej imprezy jaką jest Memoriał Huberta Jerzego Wagnera już po raz czwarty. W największej hali widowiskowo-sportowej w Polsce w dniach 24-26 sierpnia 2018 r. zagrają reprezentacje Polski, Francji, Kanady i Rosji. Będzie to ostatni sprawdzian przed Mistrzostwami Świata w Bułgarii i we Włoszech.

Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Huberta Jerzego Wagnera: http://fundacjawagnera.pl/.