Backstreet Boys - niezbędnik koncertowy

28 października 2022

29 października 2022 r. (sobota)

TAURON Arena Kraków

18.00 – otwarcie bram dla widzów

20.00 – support – KNOWLEDJ

20.45 – BACKSTREET BOYS

Uwaga! Wszystkie miejsca na parking na dzisiejszy koncert zostały wykupione! Wjazd będzie możliwy tylko dla osób, które wcześniej wykupiły miejsce parkingowe przez internet.

Backstreet Boys, jeden z najlepiej sprzedających się zespołów wszechczasów, ogłosił daty swojej jesiennej trasy DNA World Tour w Wielkiej Brytanii i Europie. 29 października 2022 roku jednym z przystanków będzie TAURON Arena Kraków.

Regulamin wydarzenia jest dostępny TUTAJ

Bilety

Informacje o biletach sprawdź TUTAJ

Informacje o Pakietach Biznes TAURON Areny Kraków są dostępne TUTAJ

W celu zakupu Pakietów Biznes prosimy o kontakt na adres PAKIETVIP@TAURONARENAKRAKOW.PL  lub telefon +48 733 376 080. W dniu wydarzenia możliwy będzie ich zakup od godz. 18:00 w kasie nr 6 Areny Kraków SA.

W dniu wydarzenia czynna będzie kasa Organizatora – kasy nr 1-4 (od godz. 13:00).

Wejście na Arenę  przez wejścia: nr 1, 2, 3, 4 oraz wejście VIP klatka nr 4

Parking

Uwaga! Wszystkie miejsca na parking na dzisiejszy koncert zostały wykupione! Wjazd będzie możliwy tylko dla osób, które wcześniej wykupiły miejsce parkingowe przez internet.

W dniu wydarzenia parking będzie dostępny w zależności od dostępności miejsc. Jedyna gwarancja miejsca parkingowego to zakup online: KUP TUTAJ

Parking będzie czynny od godz. 16:00.

Gastronomia

Restauracja Północna na poziomie B – dostępna od otwarcia bram (windy nr 4 i 7).

Kawiarnia przy Małej Hali – Coffee Garden – czynna od godz. 12:00.

Strefa Arena Garden (foodtrucki) czynna od godz. 15:00.

Szatnie

W dniu wydarzenia będą dostępne płatne szatnie na poziome A. Dopuszczalne jest wnoszenie bagażu o rozmiarze nie większym niż format A4. Sprawdzana będzie wielkość bagażu, w przypadku przekroczenia wymiaru będzie dostępny depozyt w kontenerze od strony ul. Lema, w którym widzowie będą mogli zostawić większe bagaże.

Bankomat

W TAURON Arenie Kraków dostępny jest bankomat – we foyer obiektu przy Recepcji Głównej.

Dojazd komunikacją miejską

Wszystkim uczestnikom wydarzenia przypominamy, że nasz obiekt jest bardzo dobrze skomunikowany z resztą miasta. Blisko TAURON Areny Kraków znajdują się zarówno przystanki tramwajowe jak i autobusowe.

Informacje o rozkładach jazdy komunikacji miejskiej są dostępne na stronie: www.mpk.krakow.plInformacje o możliwych utrudnieniach w ruchu są dostępne na stronie www.kmkrakow.pl.

W sąsiedztwie TAURON Areny Kraków znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe:

TAURON Arena Kraków/ al. Pokoju

TAURON Arena Kraków Wieczysta

TAURON Arena Kraków (przystanek autobusowy pod samym obiektem)

* * *

Grupa ostatnio występowała dla publiczności w całej Europie w 2019 roku, sprzedając ponad 350 000 biletów. Od 29 lat Backstreet Boys dostarczają najlepszą muzykę popową, jaką mają do zaoferowania, co czyni ich jednym z najbardziej wpływowych zespołów pop. Z niezliczonymi #1, rekordowymi trasami, licznymi nagrodami i światową sprzedażą przekraczającą 130 milionów, BSB został uznany za najlepiej sprzedający się boysband w historii­.

Na początku 2019 roku BSB wydało swój dziesiąty album studyjny „DNA” (RCA Records) nominowany do nagrody GRAMMY. Dzięki światowemu sukcesowi ich nowego albumu, w maju 2019 Backstreet Boys rozpoczęli „The DNA World Tour” – największą trasę koncertową od 18 lat. Podczas DNA World Tour grupa wyprzedała koncerty na arenach w całej Ameryce Północnej, Europie, Azji i Ameryce Południowej. Przez lata zespół Backstreet Boys nieustannie urzekał miliony ludzi swoim imponującym katalogiem przebojów i kreatywnych partnerstw.

Bilety trafią do ogólnej sprzedaży w piątek 8 kwietnia o godz. 10:00.  Członkowie Backstreet Army Fan Club mogą zakupić bilety w przedsprzedaży od środy 6 kwietnia – więcej informacji na https://backstreetboys.com/fan-club/. Backstreet Boys, w ślad za niezwykłymi przykładami solidarności okazywanej Ukrainie na całym świecie, przekaże część dochodu ze sprzedaży biletów z trasy DNA World Tour 2022 Agencji ONZ ds. Uchodźców – UNHCR. Środki te zostaną przekazane potrzebującym, którzy zostali zmuszeni do opuszczenia swoich domów oraz kraju.  Aby dowiedzieć się, jak możesz wesprzeć osoby poszkodowane w tym nagłym wypadku, odwiedź ich stronę internetową.

Organizator: Live Nation