Backstreet Boys w TAURON Arenie Kraków!

5 kwietnia 2022

29 października 2022 r. (sobota)

TAURON Arena Kraków

Backstreet Boys, jeden z najlepiej sprzedających się zespołów wszechczasów, ogłosił daty swojej jesiennej trasy DNA World Tour w Wielkiej Brytanii i Europie. 29 października 2022 roku jednym z przystanków będzie TAURON Arena Kraków.

  • Przedsprzedaż dla klientów Citi Handlowy od środy 6.04 od godz. 10:00
  • Przedsprzedaż dla klientów Ticketmaster rozpocznie się w czwartek 7.04 o godz. 10:00
  • Bilety w sprzedaży ogólnej od piątku 8.04 na Livenation.pl od godz. 10:00

Grupa ostatnio występowała dla publiczności w całej Europie w 2019 roku, sprzedając ponad 350 000 biletów. Od 29 lat Backstreet Boys dostarczają najlepszą muzykę popową, jaką mają do zaoferowania, co czyni ich jednym z najbardziej wpływowych zespołów pop. Z niezliczonymi #1, rekordowymi trasami, licznymi nagrodami i światową sprzedażą przekraczającą 130 milionów, BSB został uznany za najlepiej sprzedający się boysband w historii­.

Na początku 2019 roku BSB wydało swój dziesiąty album studyjny „DNA” (RCA Records) nominowany do nagrody GRAMMY. Dzięki światowemu sukcesowi ich nowego albumu, w maju 2019 Backstreet Boys rozpoczęli „The DNA World Tour” – największą trasę koncertową od 18 lat. Podczas DNA World Tour grupa wyprzedała koncerty na arenach w całej Ameryce Północnej, Europie, Azji i Ameryce Południowej. Przez lata zespół Backstreet Boys nieustannie urzekał miliony ludzi swoim imponującym katalogiem przebojów i kreatywnych partnerstw.

Bilety trafią do ogólnej sprzedaży w piątek 8 kwietnia o godz. 10:00.  Członkowie Backstreet Army Fan Club mogą zakupić bilety w przedsprzedaży od środy 6 kwietnia – więcej informacji na https://backstreetboys.com/fan-club/. Backstreet Boys, w ślad za niezwykłymi przykładami solidarności okazywanej Ukrainie na całym świecie, przekaże część dochodu ze sprzedaży biletów z trasy DNA World Tour 2022 Agencji ONZ ds. Uchodźców – UNHCR. Środki te zostaną przekazane potrzebującym, którzy zostali zmuszeni do opuszczenia swoich domów oraz kraju.  Aby dowiedzieć się, jak możesz wesprzeć osoby poszkodowane w tym nagłym wypadku, odwiedź ich stronę internetową.

Organizator: Live Nation