BAJKOWE SHOW W TAURON ARENIE KRAKÓW

20 listopada 2016

Disney On Ice: 100 lat magii Disneya

To były cztery wyjątkowe dni z bohaterami bajek Disneya. W TAURON Arenie Kraków pojawili się m.in. Myszka Miki, Myszka Mini, Kaczor Donald, Goofy oraz wszystkie księżniczki Disneya, w tym Kopciuszek, Roszpunka, Arielka, Śnieżka oraz Tiana. Nie zabrakło także Anny, Elsy, Olafa i Kristofa z nagrodzonego Oscarem® i wyróżnionego nagrodą BAFTA animowanego filmu wszechczasów Kraina Lodu.

W ciągu czterech dni (od 17 do 20 listopada) w TAURON Arenie Kraków dzieci mogły obejrzeć aż osiem przedstawień Disney On Ice: 100 lat magii Disneya i z zapartym tchem śledzić fascynujące przygody bohaterów takich produkcji ze studia Disney/Pixar jak: Gdzie jest Nemo? i Toy Story czy animacji Disneya Król Lew, Piękna i Bestia, Alladyn.

Dziedzictwo Disneya przedstawione zostało w 14 klasycznych i współczesnych opowieściach przez międzynarodową grupę nagradzanych łyżwiarzy. Dzięki 30 znanym i lubianym piosenkom, takim jak Mam tę moc!, Ty druha we mnie masz i Hakuna Matata, Disney On Ice: 100 lat magii Disneya dzieci oraz ich rodzice przeżyli w TAURON Arenie Kraków wyjątkową, bajkową przygodę.

Organizatorem wydarzenia był Alter Art Show.

Dodatkowe informacje są dostępne na stronie na www.alterartshow.pl.