BEATA I BAJM – BINGO TOUR

22 kwietnia 2016

TAURON Arena Kraków

25 listopada 2016 r., godz. 18:15

 

Music Company prezentuje niekwestionowaną królową polskiej sceny muzycznej, której koncerty wprawiają o szybszy rytm bicia tysiące serc! 25 listopada 2016 r. w TAURON Arenie Kraków będzie można zobaczyć spektakularne show koncertowe, oparte na wyjątkowej nici porozumienia z publicznością, które Beata Kozidrak i Bajm solidnie budowali przez lata.

To będzie Beata & Bajm, jakich nie znacie… Zupełnie nowe, premierowe piosenki Beaty Kozidrak i przeboje z jej wcześniejszych albumów oraz legendarne hity Bajmu gwarantują niezapomniane emocje! Ta trasa, to połączenie scenicznego „ja” Beaty Kozidrak i pop-rockowego brzmienia Bajmu w otoczeniu produkcji koncertowej z użyciem najnowocześniejszej techniki. To trzeba zobaczyć!

Warto wiedzieć

W ramach trasy „Bingo Tour” Beata i Bajm odwiedzą 16 polskich miast w tym Kraków. Koncert w TAURON Arenie Kraków odbędzie się 25 listopada 2016 r. o godz. 18:15, koncert poprzedzi kampania informacyjna „Zgaś Ryzyko” (godz. 18:00). Bramy zostaną otwarte o godz. 17:00, przewidywana godzina zakończenia koncertu to 19:45.

Bilety są dostępne na www.musiccompany.pl oraz w punktach sprzedaży sieci Ticketpro, Eventim, eBilet, Ticketmaster.

Organizatorem wydarzenia jest Music Company: www.musiccompany.pl.