BEYOND THE BLACK SUPPORTEM KONCERTU AEROSMITH

9 maja 2017

2 czerwca 2017, TAURON Arena Kraków

AeroVederci Baby!

Długo wyczekiwana wiadomość dla wszystkich fanów, którzy już 2 czerwca pojawią się w TAURON Arenie Kraków na koncercie Aerosmith! Przed główną gwiazdą wieczoru wystąpi zespół Beyond The Black, młody, ale doskonale rozpoznawalny zespół z Monachium. To co ich wyróżnia, to świeże spojrzenie na metal symfoniczny, duży profesjonalizm i dobre teksty a także bardzo mocny i wszechstronny wokal Jennifer Haben. Na koncert zaprasza Live Nation.

Chociaż zadebiutowali zaledwie trzy lata temu na Wacken Open Air 2014, mają już na koncie sporo sukcesów. Kilka miesięcy później supportowali legendarny zespół SAXON podczas ich trasy po Wielkiej Brytanii. Na początku 2015 roku wydali debiutancki album „Songs of Love and Death”, który zaraz po premierze pojawił się w niemieckim TOP 20. Ich pozycję w branży muzycznej ugruntowała trasa zespołu Scorpions, gdzie Beyond The Black byli gościem specjalnym. A to nie koniec ich sukcesów! W 2016 roku supportowali również dwa niemieckie koncerty zespołu Korn i wydali drugo album „Lost In Forever”. Początek 2017 roku rozpoczęli od europejskiej trasy z zespołem Powerwolf i Epica. Polscy fani będą mieli okazję posłuchać Beyond The Black i symfonicznego metalu już 2 czerwca w TAURON Arenie Kraków.

Pożegnalna trasa

Zespołu Aerosmith nie trzeba nikomu przedstawiać. Najlepszy rock’n’rollowy zespół Ameryki ponownie przeprawi się przez Atlantyk, przywożąc ze sobą jedno z największych rockowych show w historii. Zapowiada się wydarzenie, które koniecznie trzeba zobaczyć w 2017 roku, zwłaszcza, że jest to pożegnalna trasa Aero-Vederci Baby!

Aerosmith

Support: Beyond The Black

2 czerwca 2017, TAURON Arena Kraków

Organizatorem wydarzenia jest Live Nation.

Informacje o biletach: www.livenation.pl.

Więcej informacji o trasie: www.aerosmith.com