BIEGIEM DO TAURON ARENY KRAKÓW

30 lipca 2015

Trwają zapisy do 2. PZU Cracovia Półmaratonu Królewskiego, który odbędzie się 24 października (sobota). Zawodnicy wystartują z ul. Stanisława Lema natomiast meta będzie się znajdować w TAURON Arenie Kraków!

– Krakowskie imprezy biegowe są wyjątkowe, zawodnicy biegną po trasach, które prezentują nie tylko najwspanialsze zabytki naszego miasta, ale także nowe wyjątkowe obiekty, które w ostatnich latach zostały oddany do użytku – mówi Jacek Majchrowski, Prezydent Miasta Krakowa, który w czwartek (30 lipca) wspólnie z Prezesem Zarządu PZU SA Andrzejem Klesykiem podpisał porozumienie o współpracy przy organizacji imprez biegowych w Krakowie. Jedną z tych imprez jest właśnie 2. PZU Cracovia Półmaraton Królewski.

Zawodnicy, którzy chcą wziąć udział w biegi mogą przesyłać zgłoszenia drogą elektroniczną za pośrednictwem strony: http://zapisy.zis.krakow.pl/event/1 do 16 października (piątek). Zapisy prowadzone będą także w Biurze Zawodów – 22 i 23 października.

2. PZU Cracovia Półmaraton Królewski odbędzie się 24 października (sobota) Zawodnicy wystartują o godz. 11:00 z ul. Stanisława Lema natomiast meta będzie się znajdować w TAURON Arenie Kraków.

Dodatkowe informacje o wydarzeniu, organizowanym przez Gminę Miejską Kraków reprezentowaną przez Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie, znajdują się na stronie: www.zis.krakow.pl.