BLACK ENERGY LFL ALL-STARS TOUR

1 grudnia 2017

Futbol Amerykański Kobiet w TAURON Arenie Kraków

3. lutego 2018 roku

godz. 18:00

Legends Football League (LFL) narodziła się w 2009 roku w USA. Rozgrywki od razu stały się absolutnym hitem sportowym w Stanach Zjednoczonych i od tego momentu przebojem opanowują amerykański rynek sportowy. W 2018 r. po raz pierwszy w historii mecze gwiazd LFL zostaną rozegrane w Europie! 3. lutego będziecie mogli zobaczyć jeden z nich w TAURON Arenie Kraków.

LFL jest jednym z najszybciej rozwijających się przedsięwzięć sportowych na świecie zdobywając miliony wiernych fanów. Trudno się temu dziwić, gdyż w tę spektakularną, kontaktową, halową wersję futbolu amerykańskiego grają najpiękniejsze i najseksowniejsze sportsmenki świata! Mecze charakteryzują się niesłychaną widowiskowością, dynamiką, ekwilibrystycznymi zagraniami, agresywnymi starciami, a wszystko to przepełnione jest seksapilem znakomitych sportsmenek. Pikanterii dodaje fakt, że zawodniczki LFL potrafią grać w futbol lepiej niż niejeden mężczyzna!

Do meczów gwiazd wybrane zostaną najlepsze zawodniczki ostatniego sezonu LFL, na co dzień reprezentujące barwy ośmiu drużyn. Mecz w TAURON Arenie Kraków będzie trzecim z serii występów zawodniczek w Polsce w ramach Black Energy LFL All-Star Tour.

Na specjalnie przygotowanym boisku do halowej wersji futbolu amerykańskiego zgromadzeni kibice podziwiać będą spektakularne zagrania, dynamiczne zwroty akacji i walkę o każdy jard boiska. Zapowiada się wspaniałe sportowe widowisko!

Warto wiedzieć

Mecz w ramach Black Energy LFL All-Star Tour w TAURON Arenie Kraków odbędzie się 3. lutego 2018 r. o godz. 18:00.

Informacje o biletach: www.lflpoland.com, www.ebilet.pl.

Strona wydarzenia: www.lflpoland.com.

Promotor meczów LFL w Polsce: Pro Polska (www.propolska.eu).