BRUNO MARS – 24K MAGIC WORLD TOUR

25 maja 2017

27 maja 2017 r. (sobota)

Otwarcie bram: godz. 18:10*

 Anderson .Paak & The Free Nationals – godz. 20:00*

Bruno Mars – godz. 21:15*

* podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie

Zdobywca  Nagrody Grammy i multiplatynowy piosenkarz Bruno Mars 27 maja (sobota) wystąpi w TAURON Arenie Kraków w ramach 24K MAGIC WORLD TOUR. Organizatorem wydarzenia jest Live Nation.

The 24K Magic World Tour to pierwsza duża trasa Marsa od zakończonej wielkim sukcesem trasy Moonshine Jungle World Tour w 2013 roku, która była międzynarodowym przebojem z 2 milionami sprzedanych biletów na całym świecie i 155 wyprzedanymi koncertami.

Wielokrotny zdobywca nagrody Grammy i dwudziestokrotnie nominowanej do tejże nagrody Bruno Mars sprzedał ponad 170 milionów singli i ponad 26 milionów albumów na całym świecie, stając się tym samym jednym z najlepiej sprzedających się artystów wszechczasów.

Ceniony przez krytyków piosenkarz, twórca tekstów, producent, reżyser i muzyk, który nie tak dawno temu zdominował listy przebojów z hitem “Uptown Funk”. Singiel ten otrzymał od stowarzyszenia RIAA diamentowy certyfikat i został singlem, który najdłużej pozostawał na pierwszej pozycji zestawienia Billboard “Hot 100”. Jednocześnie jest to jeden z dziesięciu singli w 57-letniej historii zestawienia, który spędził minimum 14 tygodni jako numer 1. “Uptown Funk” zdobyło niezliczoną ilość nagród, m.in. trzy nagrody Grammy w 2016 roku, wliczając w to prestiżową “Record of the Year”. Dodatkowo teledysk do “Uptown Funk” zdobyło nagrodę na MTV Video Music Awards 2016 w kategorii “Best Male Video”.

Mars wystąpił również w przerwie Super Bowl lutym tego roku u boku Beyoncé i Coldplay. Pierwszy występ Bruno Marsa w 2014 roku stał się drugą najchętniej oglądaną przerwą w historii Super Bowl, osiągając rekordową widownię 115,3 mln osób, będąc jednocześnie najmłodszym artystą, który stał się headlinerem Super Bowl. Według Billboardu, Mars zdobył pięć swoich pierwszych miejsc na “Hot 100” szybciej niż jakikolwiek piosenkach od czasów Elvisa Presleya. Jako piosenkarz, twórca tekstów i producent Bruno Mars osiągnął już imponujący katalog 35 singli znajdujących się na liście “Hot 100”.

WARTO WIEDZIEĆ

Organizatorem wydarzenia jest Live Nation (www.livenation.pl)

Bruno Mars wystąpi w TAURON Arenie Kraków 27 maja (sobota).  Bramy zostaną otwarte o godz. 18:10*.  Andersoon .Paak & The Free Nationals wystąpią o godz. 20:00*. Bruno Mars wyjdzie na scenę o godz. 21:15*.

* podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.