CAVALIADA KRAKÓW DLA DZIECI ZE SZKÓŁ I PRZEDSZKOLI

5 lutego 2019

To będzie wyjątkowa atrakcja dla najmłodszych! Organizatorzy serdecznie zapraszają na bezpłatne zwiedzanie CAVALIADY w Krakowie dla grup szkolnych i przedszkolnych, które odbędzie się w piątek, 1 marca. Zgłoszenia przyjmowane będą do 18 lutego (poniedziałek).

Najmłodsi Goście CAVALIADY poznają zasady konkursów jeździeckich, dowiedzą się więcej na temat sportu jeździeckiego i hodowli koni, a także zapoznają się ze sprzętem jeździeckim i specyfiką utrzymana konia. Podczas piątkowych konkursów dzieci będą mogły podziwiać najlepszych, polskich zawodników i zagraniczne gwiazdy „w akcji”. Każda grupa otrzyma opiekuna, który ułatwi poruszanie się zarówno po terenach targowych.

Organizatorzy CAVALIADY zapraszają wszystkie dzieci w piątek, 1 marca, w godzinach od 09:00 do 15:30.

Jak zgłosić grupę?

Zapoznaj się z regulaminem – Regulamin

Wypełnij, wydrukuj, podpisz Listę Szkolną i wyślij skan na adres edukacja@cavaliada.pl.

Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 18 lutego. Liczba miejsc jest ograniczona!

Dodatkowe informacje są dostępne na stronie: http://cavaliada.pl/news/cavaliada-krakow-dla-dzieci-ze-szkol-i-przedszkoli/.

Warto wiedzieć

CAVALIADA TOUR to prestiżowe, międzynarodowe zawody jeździeckie, które odbędą się od 28 lutego do 3 marca 2019 r. w TAURON Arenie Kraków.

Na arenach zawodnicy walczą w konkursach w skokach przez przeszkody, dresażu, wszechstronnym konkursie konia wierzchowego i powożeniu.

Bilety są dostępne i można je kupić za pośrednictwem portalu Ticketmaster informacje o biletach są także dostępne na stronie organizatora http://cavaliada.pl/krakow/kup-bilet/.

Organizatorem jest Grupa MTP. Kraków jest Miastem Gospodarzem wydarzenia.