Céline Dion

Kontakt
Kup Pakiet VIP na to wydarzenie
Monika Wilk
tel.: +48 733 376 080

Telefon czynny od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00.
Kontakt
Kup Pakiet VIP na to wydarzenie
Celine Dion – loże VIP
tel.: +48 733 376 080

Telefon czynny od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00.
Celine Dion – loże VIP
Kontakt wynajmij przestrzeń

WYJĄTKOWY PAKIET VIP TAURON Arena Kraków

Céline Dion

Courage World Tour

19 czerwca 2022 r.

Cena za osobę: 900 zł brutto z dostępem do loży, 850 zł brutto z dostępem do loży z widokiem bocznym i 700 zł brutto bez dostępu do loży

Szczegółowy opis oferty:

Oferujemy PAKIET VIP na koncert światowej sławy Céline Dion, która wystąpi w ramach trasy COURAGE WORLD TOUR. Niekwestionowana diva o niezwykłym głosie, kochana przez miliony fanów na całym świecie, powróci do Polski po kilkunastu latach od swojego pierwszego koncertu w naszym kraju. Na to niezwykłe wydarzenie zapraszamy do Strefy VIP TAURON Areny Kraków już 19 czerwca 2022 roku!

Jeden PAKIET VIP z dostępem do Loży zawiera:

 • miejsce o podwyższonym standardzie na trybunie VIP
 • dostęp do ekskluzywnej Loży w prestiżowej Strefie VIP na poziomie B obiektu TAURON Arena Kraków (zgodnie z Regulaminem TAURON Areny Kraków i Regulaminem wydarzenia)
 • jedno miejsce parkingowe w Strefie VIP (przy zakupie 4 PAKIETÓW VIP)
 • asystę hostessy
 • możliwość zamówienia dodatkowo płatnego cateringu do Loży*

Jeden PAKIET VIP bez dostępu do loży zawiera:

 • miejsce o podwyższonym standardzie na trybunie VIP przed lożą w prestiżowej STREFIE VIP na poziomie B w TAURON Arenie Kraków (zgodnie z Regulaminem TAURON Areny Kraków i Regulaminem wydarzenia)
 • jedno miejsce parkingowe w Strefie VIP (przy zakupie 4 PAKIETÓW VIP)
 • dostęp do Restauracji VIP na poziomie B TAURON Areny Kraków*

*catering płatny – zgodnie z obowiązującą kartą menu

Regulamin sprzedaży Pakietów VIP w TAURON Arenie Kraków dostępny jest TUTAJ

Rezerwacja (pn-pt, 8:00-16:00):

Gwarantujemy:

 • Fantastyczną atmosferę!
 • Niezwykłe miejsce i miłą oprawę!
 • Możliwość zorganizowania spotkania biznesowego!

 

Céline Dion  – Courage World Tour

Artystka powraca na największe areny koncertowe świata w fantastycznym stylu. Odwiedzi niemal setkę miast na kilku kontynentach! Zaprezentuje publiczności swoje najnowsze anglojęzyczne wydawnictwo płytowe Céline COURAGE.

Céline Dion – to wokalna potęga, jeden z najbardziej rozpoznawalnych, powszechnie szanowanych symboli sukcesu w historii muzyki popularnej. Mając 18 lat miała już na swoim koncie olbrzymią liczbę nagród, a w latach 90. artystka zupełnie zdominowała światowe i popowe listy przebojów. Od tego momentu, podczas ponad 35-letniej nieprzerwanej kariery, sprzedała prawie 250 milionów albumów. Céline Dion zdobyła ogromną liczbę nagród i wyróżnień, w tym: pięć nagród Grammy, dwa Oscary, siedem nagród American Music Awards, 20 nagród Juno (Kanada) i 40 nagród Félixa (Quebec). Podczas World Music Awards w 2004 roku otrzymała nagrodę Diamond, która potwierdziła jej pozycję, jako najlepiej sprzedającej się wokalistki wszech czasów. Została również laureatką prestiżowego wyróżnienia Icon Award, przyznaną przez Billboard Music Awards w 2016 roku za całokształt twórczości. Jest jedną z najbardziej poszukiwanych i najczęściej nagrywających gwiazd na rynku.

Organizatorem koncertów Céline Dion w Polsce jest agencja Prestige MJM.