CURTIS HARDING ZAGRA PRZED LENNYM KRAVITZEM W TAURON ARENIE KRAKÓW

17 maja 2018

Poznaliśmy nazwisko artysty, który 8 czerwca 2018 r. (piątek) w TAURON Arenie Kraków wystąpi przed gwiazdą wieczoru Lennym Kravitzem. Supportem koncertu będzie CURTIS HARDING, piosenkarz, kompozytor, perkusista, gitarzysta i producent muzyczny, który często nazywany jest „człowiekiem duszy”.

Jego muzyka jest bez wątpienia uduchowiona, a teksty piosenek są zarówno sugestywne, jak i prowokacyjne. W głosie Hardinga usłyszymy ból, przyjemność, tęsknotę, czułość, smutek i siłę – całą gamę emocji. Wieloletnie obcowanie z różnymi scenami muzycznymi i ogromny bagaż doświadczeń pozwoliły artyście znaleźć unikalną niszę.

Specjalnością Curtisa Hardinga jest synteza: „Wszystko, czego się nauczyłem z różnych gatunków muzycznych mieszam w jednej puli i wymyślam coś nowego”.Jego dobrze przyjęty solowy debiut w 2014 r. „Soul Power” był pierwszą iteracją formuły, a nowy album „Face Your Fear” potwierdza, że ten kierunek jest dokonały. Wspólnie z Samem Cohenem oraz Dangerem Mousem, stworzyli album, który opowiada o naszych codziennych emocjach związanych np. z utraconą miłością w „Ghost Of You”, uwodzeniem w „Welcome To My World”, szukaniem przebaczenia w „Wednesday Morning Atonement” czy poświęceniem w „Need My Baby”.

Soul, rock i funk

Lenny Kravitz, uważany za jednego z najwybitniejszych muzyków rockowych naszych czasów, w trakcie swojej ponad 20-letniej kariery wielokrotnie udowodnił, że wykracza poza gatunek muzyczny pokazując niezwykły styl i klasę.  Natchniony soulowymi, rockowymi i funkowymi wpływami lat 60. i 70, pisarz, producent muzyczny i multiinstrumentalista, zdobył w swojej karierze cztery Grammy® i wiele innych nagród w kategorii ” Best Male Rock Vocal Performance”.

Lenny Kravitz wydał dziesięć albumów studyjnych, które sprzedały się w nakładzie ponad 38 milionów egzemplarzy na całym świecie. Ten wielowymiarowy artysta świetnie poradził sobie również na wielkim ekranie wcielając się w rolę  Cinny w filmie „Igrzyska śmierci” i „Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia”. Lenny’ego Kravitza można również zobaczyć w filmach „Hej, Skarbie” i „Kamerdyner”.

Warto wiedzieć

Lenny Kravitz wystąpi w TAURON Arenie Kraków 8 czerwca 2018 r.

Informacje o biletach: www.livenation.pl. 

Więcej informacji o całej trasie koncertowej na www.lennykravitz.com/tour/.

Organizatorem wydarzenia jest Live Nation.

# # #

Obserwuj Lenny’ego Kravitza na:

Facebook

Instagram

Twitter

Curtis Harding: http://www.curtisharding.com/