Daria Zawiałow wystąpi w TAURON Arenie Kraków w ramach Trasy 92'

22 maja 2023

Daria Zawiałow wraca po krótkiej przerwie artystycznej z nowym singlem i halową trasą koncertową! Już w lutym i marcu 2024 roku artystka zagra w pięciu polskich miastach, w których zaprezentuje materiał z nadchodzącego albumu. 9 marca 2024 roku wystąpi w TAURON Arenie Kraków. Bilety w cenie od 99 zł trafią do sprzedaży w poniedziałek 22 maja o godz. 14.00.

W tym miesiącu Daria Zawiałow wydała premierowy, pierwszy po przerwie singiel Fifi Hollywood, nad którym pracowała z Bartoszem Dziedzicem. Przerwa, nowe inspiracje, nowy producent = nowa energia. Kobieca, emocjonalna, zdecydowana, tego można spodziewać się po nowym materiale. Tego też będzie można doświadczyć podczas przyszłorocznej trasy koncertowej Trasa 92’, na której artystka zaprezentuje przede wszystkim nowy materiał z nadchodzącego albumu, a także nowe aranżacje znanych już piosenek. Muzyce będzie towarzyszyć zespolona z nią oprawa wizualna, a przedsmakiem będzie koncert premierowy w grudniu 2023.

„Wracamy! Wreszcie! 5 miast, 5 hal! Nie ukrywam, jest to dla nas miażdżące. Ja i chłopaki jesteśmy mega zajarani, gotowi do działania i już nie możemy się doczekać!!! Nie mogę zdradzić jeszcze zbyt wielu szczegółów, będę stopniowała napięcie i odkrywała karty wraz ze zbliżającą się premierą nowego albumu, ale będzie ajajajaj! BĄDŹCIE Z NAMI!” – mówi Daria Zawiałow.

Daria Zawiałow to niezwykle elektryzująca artystka i jeden z bardziej temperamentnych głosów na polskiej scenie muzycznej. W 2017 roku zadebiutowała albumem A kysz!, a dwa lata później wydała Helsinki. W 2021 roku singlami Kaonashi i Za krótki sen (z Dawidem Podsiadłą) zapowiedziała trzeci album studyjny Wojny i noce, który szybko zyskał status platynowej płyty. W tym roku ukaże się jej czwarty studyjny album, który zapowiada singiel Fifi Hollywood.

***

Bilety w cenach: 99zł (pula I), 129 zł (pula II), 159 zł (pula III) – miejsca stojące; 109 zł (kategoria I), 129 zł (kategoria II), 159 zł (kategoria III), 189 zł (kategoria IV). Bilety dostępne na: www.eventim.pl. Trasa oprócz Krakowa obejmie także koncerty w Gdańsku, Wrocławiu, Poznaniu i Warszawie.

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Organizatorem trasy jest poznańska agencja koncertowa Good Taste Production, partnerem Kayax. Regulamin wydarzenia: www.goodtaste.pl/regulamin.