DAVID GARRETT & HIS BAND EXPLOSIVE – LIVE 2017

21 października 2017

25 października (środa)

godz. 18:30 – otwarcie bram

godz. 20:00 – rozpoczęcie koncertu

godz. 22:30 – zakończenie koncertu

Podziwiany przez rzesze fanów na całym świecie, nazywany Paganinim wśród gwiazd muzyki pop i Hendrixem wśród skrzypków – David Garrett w środę (25 października) wystąpi w TAURON Arenie Kraków,  w ramach cieszącej się ogromną popularnością trasy “EXPLOSIVE – LIVE”.

David po raz pierwszy wystąpił przed polską publicznością w grudniu zeszłego roku. Powitało go wtedy sześć tysięcy rozentuzjazmowanych fanów. Jego elektryzujące interpretacje rockowych i popowych przebojów, takich jak “Purple Rain”, “They Don’t Care About Us”, czy “Viva La Vida”, a także mistrzowskie wykonania własnych kompozycji (między innymi “Furious” i “Explosive”) spotkały się z ekstatycznymi reakcjami publiczności, która raz po raz wstawała, klaskała w dłonie, a nawet tańczyła w rytm muzyki.

Ponieważ skala próśb i apeli o ponowny występ artysty przybrała niespotykane dotąd rozmiary, David Garrett – najgorętszy niemiecki towar eksportowy, postanowił wrócić do Polski w 2017 roku. Jeden z jego koncertów odbędzie się w największej w Polsce hali widowiskowo-sportowej – TAURON Arenie Kraków.

Wirtuoz skrzypiec

Paganini wśród gwiazd muzyki pop lub Jimi Hendrix wśród skrzypków. David Garrett to “Diabelski Skrzypek” na miarę naszych czasów, międzynarodowa supergwiazda, która zaciera granice między Mozartem, a Metallicą. Ceniony za zapoczątkowanie mody na muzykę crossover, a także za niebywałą wręcz wirtuozerię, David z wielką swobodą wykonuje zarówno najbardziej skomplikowane kompozycje muzyki klasycznej, jak i znane ze stadionów rockowe hity.

Podziwiany przez rzesze fanów na całym świecie, dotychczas sprzedał miliony biletów na swoje koncerty. Ma na swoim koncie 23 złote oraz 16 platynowych płyt, przyznanych mu w tak różnych krajach, jak: Hong Kong, Niemcy, Meksyk, Tajwan, Brazylia, czy Singapur. Jego najnowszy album, zatytułowany “Explosive” otrzymał status złotej płyty w Niemczech i Austrii w ciągu pierwszych kilku tygodni sprzedaży. David  Garrett łączy w sobie charyzmę gwiazdy rocka z wirtuozerią, której skalę osiągają jedynie najlepsi instrumentaliści naszych czasów.

Warto wiedzieć

Koncert David Garrett & His Band – “Explosive – Live 2017” odbędzie się w TAURON Arenie Kraków 25 października 2017 r. (środa) o godz. 20:00. W trakcie koncertu planowana jest dwudziestominutowa przerwa (godz. 21:00-21:20). Bramy zostaną otwarte o godz. 18:30. Planowana godzina zakończenia koncertu: 22:30.

Bilety są dostępne na portalu www.eventim.pl

Informacje o pakietach VIP są dostępne TUTAJ.

Wejścia do obiektu: Wejście nr 1  i 3.

Organizatorem wydarzenia jest: Roland Temme Konzertveranstaltungs GmbH & Co KG (www.rt-konzerte.de).

Catering podczas wydarzenia 

25 października (środa) wszyscy uczestnicy wydarzenia będą mogli skorzystać z oferty restauracji zlokalizowanej na poziomie B (między sektorami B2 i B3). Aby dotrzeć do restauracji można skorzystać z klatek schodowych nr 4 i 7. Restauracja będzie czynna od otwarcia bram (od godz. 18:30). Czynne będą także punkty gastronomiczne zlokalizowane na poziomie A.

Ofertę gastronomiczną w TAURON Arenie Kraków przygotowuje firma Arena Catering.

Parking i szatnie

W TAURON Arenie Kraków dostępny jest parking w cenie 30 zł (samochody osobowe), 100 zł (autokary). Regulamin parkingów jest dostępny TUTAJ. Informacje o parkingu w dniu wydarzenia są dostępne TUTAJ. Parking będzie czynny od godz. 17:30.

W obiekcie czynne będą szatnie na poziomie A (płatne 3 zł).

Dojazd do TAURON Areny Kraków

Wszystkim uczestnikom wydarzenia przypominamy, że nasz obiekt jest bardzo dobrze skomunikowany z resztą miasta. Blisko TAURON Areny Kraków znajdują się zarówno przystanki tramwajowe jak i autobusowe.

Informacje o rozkładach jazdy komunikacji miejskiej są dostępne na stronie: www.mpk.krakow.plInformacje o możliwych utrudnieniach w ruchu są dostępne na stronie www.zikit.krakow.pl i www.kmkrakow.pl.

W sąsiedztwie TAURON Areny Kraków znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe:

„TAURON Arena Kraków/ al. Pokoju NŻ”;

„TAURON Arena Kraków Wieczysta” (od strony ul. Mogilskiej/al. Jana Pawła II);

„TAURON Arena Kraków NŻ”.