DIRE STRAITS EXPERIENCE

16 lutego 2019

24 lutego 2019 r.

godz. 19:00 – otwarcie bram

godz. 20:00 – początek koncertu

godz. 23:00 – planowana godzina zakończenia koncertu

Dire Straits EXPERIENCE powraca po latach na światową trasę koncertową, z udziałem kilku członków składu początkowego zespołu. 24 lutego 2019 r. grupa wystąpi w TAURON Arenie Kraków. Bilety są dostępne na eventim.pl.

Zespół Dire Straits, na czele z Markiem Knopflerem założony w latach 70. XX w. ma na swoim koncie 120 mln. sprzedanych albumów na stałe wpisał się w historię światowego rocka. Ogromne zainteresowanie zespołem trwa nadal, mimo odejścia z niego pod Marka Knopflera, który obecnie realizuje własne projekty.

Grupa Dire Straits z nagłówkiem EXPERIENCE powraca po latach na światową trasę koncertową przedstawiając niezapomniane show. Zdobywcy Grammy Awards: saksofonista Chris White, gitarzysta Terence Reis, perkusista Chris Whitten, klawiszowiec Simon Carter, Tim Walters i James Powell koncertują na całym świecie.

Warto wiedzieć

Koncert Dire Straits EXPERIENCE odbędzie się w TAURON Arenie Kraków 24 lutego 2019 r. o godz. 20:00. Bramy zostaną otwarte o godz. 19:00.

Wejście do obiektu: nr 1 i 2.

Regulamin wydarzenia jest dostępny TUTAJ.

Bilety są dostępne na stronie www.eventim.pl.

Informacje o Pakietach VIP TAURON Areny Kraków są dostępne TUTAJ. Kasa nr 6 (VIP TAURON Areny Kraków) będzie czynna od godz. 18:30.

Organizatorem wydarzenia jest Moravia Top Concerts (www.moraviatopconcerts.cz/pl).

Strona zespołu: www.direstraitsexperience.com.

RESTAURACJA I PUNKTY GASTRONOMICZNE

W dniu wydarzenia serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty restauracji na poziomie B (między sektorami B2 i B3); windy nr 4 i 7. Restauracja północna będzie czynna od otwarcia bram.

Podczas wydarzenia zapraszamy także do punktów gastronomicznych, w ofercie których są przekąski słone i słodkie, fast-food, napoje zimne, kawa i herbata.

W dniu wydarzenia, od godz. 17:00, czynna będzie również kawiarnia przy Małej Hali TAURON Areny Kraków oferująca m.in. przekąski oraz ciepłe i zimne napoje. Kawiarnia jest dostępna z poziomu promenady między wejściem nr 2 i 3. Ofertę gastronomiczną przygotowuje firma Arena Catering.

SZATNIE

W dniu wydarzenia w obiekcie czynne będą szatnie na poziomie A. Szatnia jest płatna 3 zł, przechowanie bagażu 10 zł. Płatność wyłącznie gotówką. Zasady korzystania z szatni są dostępne TUTAJ.

PARKING

W TAURON Arenie Kraków dostępny jest parking w cenie 30 zł (samochody osobowe), 100 zł (autokary). Parking jest płatny gotówką przy wjeździe lub przez internet na stronie TAURON Areny Kraków. Ilość miejsc jest ograniczona. Regulamin parkingów jest dostępny TUTAJ.

Informacje o parkingu i sprzedaży biletów przez internet jest dostępna TUTAJ.

Sprzedaż biletów przez internet kończy się minimum 2 godziny przed rozpoczęciem wydarzenia.

W dniu wydarzenia parking będzie czynny od godz. 17:00. Uwaga! górna płyta parkingu zewnętrznego będzie niedostępna.

Parking dla osób z wjazdówkami na parking VIP będzie czynny od otwarcia bram.

Dojazd do TAURON Areny Kraków

Osobom biorącym udział w wydarzeniu przypominamy, że nasz obiekt jest bardzo dobrze skomunikowany z resztą miasta. Blisko TAURON Areny Kraków znajdują się zarówno przystanki tramwajowe jak i autobusowe.

Informacje o rozkładach jazdy komunikacji miejskiej są dostępne na stronie: www.mpk.krakow.plInformacje o możliwych utrudnieniach są dostępne na stronie  www.kmkrakow.pl.

W sąsiedztwie TAURON Areny Kraków znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe:

„TAURON Arena Kraków/ al. Pokoju NŻ”;

„TAURON Arena Kraków Wieczysta” (od strony ul. Mogilskiej/al. Jana Pawła II);

„TAURON Arena Kraków NŻ”.

***

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera TAURON Areny Kraków – www.tauronarenakrakow.pl/newsletter