DISNEY ON ICE: 25 LAT FANTAZJI NA LODZIE!

30 lipca 2015

Disney On Ice zaprasza w podróż do świata wyobraźni z udziałem ulubionych postaci Disneya. 4, 5 i 6 grudnia 2015 r., w TAURON Arenie Kraków, dołącz do Myszki Miki, Minnie, Donalda, Goofy’ego i Daisy w podróży do świata z ponadczasowych klasyków Disneya: „Króla Lwa”, „Małej Syrenki”, „Piotrusia Pana” i nagrodzonego Oscarem® oraz wyróżnionego nagrodą BAFTA animowanego filmu wszechczasów – „Krainy Lodu”.

Dzięki międzynarodowej plejadzie obsypanych nagrodami łyżwiarzy, ekscytującej choreografii i świetnej oprawie muzycznej, wypełnionej znanymi hitami Disneya oraz klasykami rock-and-roll’a, każdy członek rodziny, nie ruszając się ze swojego miejsca, będzie mógł wybrać się w urzekającą podróż.

W każdej scenie widowiska TAURON Arenę Kraków wypełni muzyka i magia, które zabiorą widzów do odkrywania czterech unikalnych krain z hałaśliwymi piratami, karaibskimi rytmami i wzruszającymi momentami. Wspólnie widzowie odwiedzą Lwią Skałę zamieszkałą przez Simbę, Timona i Pumbę; głęboko w morskiej toni odkryją tajemnicze podwodne królestwo Arielki; zwiedzą Londyn z Piotrusiem Panem i Wandą, a potem polecą do Nibylandii i dołączą do Dzwoneczka. Wyruszą też w podróż do Arendelle, by przeżyć wspaniałą przygodę z siostrami Anną i Elsą Kristoffem i ulubieńcem wszystkich, – bałwanem Olafem. Dynamiczna muzyka, postaci, których nie sposób nie kochać, niezapomniane sceny – „Disney On Ice: 25 lat fantazji na lodzie” to przeżycie, które na długo zapadnie w pamięć całej rodzinie.

– To fascynujące przedstawienie połączone z rodzinnymi wakacjami, odbędzie się podczas jednego niewiarygodnego wieczoru – mówi producent Kenneth Feld. – Naprawdę ma się wrażenie podróżowania u boku Myszki Miki, Myszki Minnie i ich przyjaciół.

Disney On Ice będzie można zobaczyć w pięciu polskich miastach: Łodzi, Gdańsku, Katowicach, Warszawie i oczywiście w Krakowie. Więcej informacji o Disney On Ice na stronie: www.alterartshow.pl i www.disneyonice.pl.

 

SPEKTAKLE W TAURON ARENIE KRAKÓW:

4.12.2015 (piątek): 18:30 PREMIERA

5.12.2015 (sobota): 10:30; 14:30; 18:30

6.12.2015 (niedziela): 10:30; 14:30; 18:30

CENY BILETÓW W TAURON ARENIE KRAKÓW:

Kategoria Platynowa: 120 zł / 130* zł

Kategoria Złota: 99 zł/ 109* zł

Kategoria Srebrna: 79 zł / 89* zł

Kategoria Brązowa: 65 zł / 75* zł

*ceny biletów na przedstawienia: sobota – 10:30; 14:30 oraz niedziela – 10:30; 14:30

Bilety już w sprzedaży na www.alterartshow.pl oraz w punktach sprzedaży eBilet.

OFERTY SPECJALNE

Pakiety rodzinne. kup 4 bilety, zapłać jak za 3, czwarty bilet gratis!

– dotyczy biletów w kategoriach cenowych BRĄZOWA, SREBRNA i ZŁOTA,

– nie dotyczy przedstawień premierowych,

– oferta ograniczona (1500 biletów na każde przedstawienie);

Bilety na przedstawienia premierowe w specjalnej cenie 55 lub 65 zł!

– nie dotyczy pozostałych przedstawień;

– wszystkie bilety (z wyłączeniem kategorii Platynowej) w specjalnej niższej cenie (Łódź, Gdańsk, Katowice: 55 zł, pozostałe miasta: 65zł);

– oferta ograniczona liczbą miejsc.

Więcej informacji o Disney On Ice na stronie: www.alterartshow.pl www.disneyonice.pl