DISNEY ON ICE JAK DOJECHAĆ NA SPEKTAKLE KOMUNIKACJĄ MIEJSKĄ?

1 grudnia 2015

4, 5 i 6 grudnia (piątek, sobota, niedziela) w TAURON Arenie Kraków będzie można zobaczyć widowisko Disney On Ice. 25 lat fantazji na lodzie! Wszystkim widzom przypominamy, że nasz obiekt jest doskonale skomunikowany z resztą miasta. Blisko TAURON Areny Kraków znajdują się zarówno przystanki tramwajowe jak i autobusowe.

Informacje o rozkładach jazdy komunikacji miejskiej są dostępne na stronie: rozklady.mpk.krakow.pl. Informacje o możliwych utrudnieniach w ruchu są dostępne na stronie: www.zikit.krakow.pl i www.kmkrakow.pl.

Na przystanku: TAURON Arena Kraków/ al. Pokoju NŻ zatrzymują się linie tramwajowe nr: 1, 14, 22  i 62 (nocny) oraz autobusy nr: 128.

Na przystanku: Wieczysta (od strony ul. Mogilskiej/al. Jana Pawła II) zatrzymują się linie nr: 4, 5, 9, 10, 52 i 64 (nocny) oraz autobusy nr: 124, 128, 424.

Na przystanku: TAURON Arena Kraków NŻ zatrzymuje się autobus nr 128.

Informacje o zmianach obowiązujących w dniach 4-7 grudnia

W dniach: od 4 grudnia (piątek), od godz. 17:00 do 7 grudnia (poniedziałek), do godz. 5:00 prowadzone będą prace przy naprawie torowiska w ciągu ul. Grzegórzeckiej. W związku z tym całkowicie z ruchu wyłączony zostanie odcinek ul. Grzegórzeckiej od skrzyżowania z ul. Daszyńskiego do ul. Chodkiewicza. Wstrzymany zostanie ruch tramwajów na odcinku od Ronda Grzegórzeckiego do przystanku Starowiślna.

W związku z tym nastąpią zmiany w funkcjonowaniu linii tramwajowych, którymi można dojechać do TAURON Areny Kraków:

linia nr 1 – kursować będzie z Salwatora (4 grudnia z Cichego Kącika) do Poczty Głównej bez zmian, następnie ul. Westerplatte, Lubicz, al. Powstania Warszawskiego do Ronda Grzegórzeckiej i dalej po swojej stałej trasie do Wzgórz Krzesławickich.

linia nr 22 – kursować będzie z Borku Fałęckiego do przystanku „Starowiślna” bez zmian, następnie ul. Starowiślną, Westerplatte, Lubicz, al. Powstania Warszawskiego do Ronda Grzegórzeckiej i dalej po swojej stałej trasie do Walcowni.

Informacja o zmianach obowiązujących 5 grudnia

5 grudnia (sobota) prowadzone będą prace przy wymianie zwrotnicy na węźle „Wiadukty” na ul. Kocmyrzowskiej w kierunku Ronda Kocmyrzowskiego.

W związku z tym:

– linia nr 1 – kursować będzie ze Wzgórz Krzesławickich przez ul. Łowińskiego, Ujastek, al. Solidarności, al. Andersa do Ronda Kocmyrzowskiego im. ks. Gorzelanego i dalej do Salwatora (z pominięciem ul. Grzegórzeckiej);

 – linia nr 5 – kursować będzie ze Wzgórz Krzesławickich przez ul. Łowińskiego, Ujastek, al. Solidarności, al. Andersa do Ronda Kocmyrzowskiego im. ks. Gorzelanego i dalej do Krowodrzy Górki.