DIVERSE NIGHT OF THE JUMPS

13 grudnia 2017

MOTOCYKLE I ROWERY WRACAJĄ DO KRAKOWA

24 marca 2018 r.

TAURON Arena Kraków

Mistrzostwa Świata we Freestyle Motocrossie i zawody Pucharu Świata FMB World Tour ponownie odbędą się razem podczas Diverse NIGHT of the JUMPs w Krakowie. 24 marca 2018 najlepsi zawodnicy Freestyle Motocrossu oraz wirtuozi lotów na rowerach MTB ponownie połączą siły, aby swoimi niesamowitymi ewolucjami zachwycić zarówno jurorów, jak i widzów, którzy wybiorą się do TAURON Areny Kraków.

Będzie to już czwarta odsłona „Nocy Skoków” w stolicy Małopolski. W poprzednich latach wydarzenie to, które za każdym razem odbywało się w wypełnionej po brzegi arenie, było ściśle związane z wyjątkowymi wyczynami, które Agencja Sportainment wprowadziła do formatu jako pierwsza. Począwszy od pokazu skoków przed TAURON Areną Kraków, przez wyścigi dzieci, aż po Tandem Backflip w wykonaniu Petra Pilata i kibica wyłonionego z konkursu, czy salto w tył na quadzie w wykonaniu Patryka Siekaja – wszystko to sprawiało, ze Diverse NIGHT of the JUMPs nie było tylko zwykłą rundą Mistrzostw Świata. Nie inaczej będzie w tym roku. Organizatorzy przygotowali koktajl emocji i adrenaliny, jakiego jeszcze nie było: FMX, MTB i atrakcja specjalna, która zdecydowanie dostarczy mocnych wrażeń.

Na listach startowych obu dyscyplin znajdą się zwodnicy z całego globu, w tym także Polacy. Na motocyklu zobaczymy Marcina Łukaszczyka, który powalczy ze światową czołówką o punkty Mistrzostw Świata oraz o zwycięstwo w widowiskowym konkursie na największe „wyłamanie” motocykla w powietrzu – Best Whip.

Natomiast na rowerach nie zabraknie polskiej czołówki w lotach na MTB, która zmierzy się z utytułowanymi zawodnikami z zagranicy w walce o punkty Pucharu Świata. Przypomnijmy, że to właśnie Polak – Szymon Godziek wygrał pierwszą edycję zawodów FMB World Tour rozegraną w Krakowie w marcu 2017. Można być pewnym, że także i tym razem Polacy nie odpuszczą rywalom i powalczą o podium przed swoją publicznością.

Dawka niesamowitych wrażeń

Emocje dodatkowo podkręci atrakcja specjalna. Organizatorzy zapowiadają, że będzie to wyczyn, jakiego widzowie w TAURON Arenie Kraków jeszcze nie widzieli. Szczegóły wkrótce. Jedno jest pewne – to będzie największe motor-sportowe show w historii Krakowa!

Tysięcy kibiców, którzy przez lata obecności show w Polsce mieli okazję w nim uczestniczyć, nie trzeba przekonywać, że Diverse NIGHT of the JUMPs to ogromna dawka niesamowitych wrażeń i tricków na najwyższym, światowym poziomie. W marcu połączenie dwóch tak widowiskowych dyscyplin oraz dodatkowa atrakcja specjalna, sprawią, że emocje sięgną zenitu!

Diverse NIGHT of the JUMPs – nie może Was tam zabraknąć!

Warto wiedzieć

Mistrzostwa Świata we Freestyle Motocrossie i zawody Pucharu Świata FMB World Tour Diverse NIGHT of the JUMPs odbędą się w TAURON Arenie Kraków 24 marca 2018 r. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 18:00.

Promotorem wydarzenia w Polsce jest Agencja Sportainment.

Bilety trafią do sprzedaży 13 grudnia (środa) i będą dostępne na portalu www.eventim.pl oraz w sieci Empik.

Więcej na: http://www.facebook.com/SportainmentMarketingAgency oraz www.dnotj.pl

Strona wydarzenia: http://www.facebook.com/events/264436394087726/

Oficjalna strona Mistrzostw Świata NIGHT of the JUMPs: www.nightofthejumps.com

Oficjalny profil na Facebooku: http://www.facebook.com/NIGHToftheJUMPs

Harmonogram wydarzenia

24 marca 2018 r. (sobota)

16:00 – drzwi otwarte

16:30 – pit party z zawodnikami

18:00 – ceremonia otwarcia

18:20 – kwalifikacje FMX

19:15 – konkurs Best Whip

19:25 – show specjalne

19:35 – przerwa

20:00 – drugie otwarcie

20:05 – konkurs Maxxis Highest Air

20:20 – Puchar Świata – Dirt MTB

20:55 – finały FMX

21:25 – ceremonia wręczenia nagród

21:35 – sesja autografów

22:00 – koniec